Termosy Volven
Termos Volven Arctic
Branża

Termosy Volven

Redakcja skalnik.pl / 24 stycznia 2022

Aromatyczna, gorąca kawa na szczycie? A może orzeźwiający łyk zimnej lemoniady w upalny dzień? Termosy Volven pozwolą ci cieszyć się ciepłymi i zimnymi napojami w dowolnym miejscu o każdej porze. Sprawdź, jaki termos Volven będzie najlepiej odpowiadał twoim potrzebom.

Wielu turystów kojarzy już nazwę Volven z dobrej jakości i przystępnymi cenowo śpiworami, matami samopompującymi czy materacami. Od niedawna w ofercie tej marki można znaleźć również termosy na napoje i żywność. Czym wyróżniają się zaprojektowane przez Volven termosy?

Termosy Volven
Na napoje lub na żywność – z termosami Volven możesz mieć wszystko przy sobie (fot. Volven)

Termosy Volven – gorący łyk na arktyczne powiewy

Jak wybrać termos na wycieczki, aby nie sprawił ci zawodu? Dobry termos w góry musi przede wszystkim utrzymywać temperaturę napoju przez dłuższy czas. W końcu nie na wiele przyda ci się termos do kawy, jeśli już po godzinie twój aromatyczny napój będzie całkiem zimny.

Termosy Volven zachowują długo temperaturę napojów i żywności dzięki wykorzystaniu kilku sposobów:

  • podwójne ścianki ze stali nierdzewnej i z próżnią pomiędzy izolują napój od otoczenia
  • szczelny korek dba, aby ciepło nie mogło uciec na zewnątrz
  • termos Volven na napoje jest, nawet w przypadku największej litrowej pojemności, dość wąski, dzięki czemu lepiej trzyma temperaturę kawy czy herbaty.
Termos Volven na kawę
Gorąca kawa lub herbata każdemu poprawi humor (fot. Volven)

Jakie są inne atuty termosów Volven? Dzięki chropowatej powłoce możesz pewnie chwycić termos nawet w rękawiczkach. Karbowanie na korku ułatwia natomiast jego odkręcenie. Wykonanie z wysokiej jakości stali nierdzewnej gwarantuje, że termos Volven posłuży ci przez wiele lat. A dopracowany wygląd ucieszy tych, którzy w pogoni za praktycznością i użytecznością nie zapominają o estetyce. Dodatkowo projektowane przez Volven termosy są wykonane z materiałów wolnych od BPA.

Rodzina termosów Volven – od najmniejszego do największego

Mały termos do kawy, który możesz używać codziennie? Termos w góry na jednodniowy wypad? A może większy model, który pomieści herbatę dla dwojga? Niezależnie od tego, co dokładnie potrzebujesz, w ofercie marki Volven znajdziesz coś dla siebie.

Zobacz wszystkie termosy Volven.

Termos Volven
Dzięki chropowatej powłoce i smukłej bryle termos można chwycić pewnie jedną ręką (fot. Volven)

Volven Arctic 520 ml – na każdy dzień

Najmniejszy brat w rodzinie termosów Volven ma pojemność zaledwie 520 ml. To idealny towarzysz porannej drogi do pracy. Możesz go również zabrać na letnią wycieczkę, aby podelektować się odrobiną gorącej kawy na szczycie. Ten model będzie także świetnym wyborem dla dziecka.

Dzięki niewielkim rozmiarom oraz wąskiej konstrukcji termos na kawę Arctic 520 ml zmieści się nawet w najmniejszym plecaczku. Pamiętaj, że mała pojemność oznacza, że ten model trzyma temperaturę napoju nieco krócej niż pozostałe zaprojektowane przez Volven termosy. Arctic 520 ml utrzyma zazwyczaj ciepło przez kilka godzin.

Ten model posiada tradycyjny odkręcany korek z trwałej stali.

Volven Arctic 750 ml – na wypady solo

Potrzebny jest ci termos do kawy czy herbaty na jednodniowe wycieczki dla jednej osoby? Pojemność 750 ml powinna ci spokojnie wystarczyć.

Termosy Volven Arctic o tej pojemności posiadają automatyczny szczelny korek ze stali nierdzewnej. Co ważne, możesz go rozłożyć na części. Zdecydowanie ułatwi to wyczyszczenie termosu po wyprawie.

Metalowa nakrętka, która nie zmienia smaku napojów ani nie wydziela szkodliwych substancji, może ci posłużyć również jako kubek.

Volven Arctic 1 l – w sam raz dla dwójki

Termos 1l na kawę, herbatę lub zimne napoje to świetny wybór, jeśli szukasz modelu dla dwóch osób. Podobnie jak model o pojemności 750 ml termos Volven Arctic 1 l ma automatyczny korek.

Smukła bryła nie tylko lepiej trzyma ciepło, lecz sprawia również, że termos trzyma się wygodnie nawet w jednej ręce. Bez problemu znajdziesz też dla niego miejsce w plecaku.

Termos Volven o pojemności 1 litra zachowuje temperaturę kawy czy herbaty najdłużej ze wszystkich modeli z tej rodziny. Przez cały dzień możesz się cieszyć rozgrzewającym lub orzeźwiającym napojem.

Termos do kawy Volven
Kawa czy herbata? Wybór należy do ciebie! (fot. Volven)

Termos obiadowy Artic Lunch – gorący posiłek niezależnie od okoliczności

Aromatyczna kawa na szczycie brzmi dobrze. Co jednak powiesz na poszerzenie tego zestawu o gorący posiłek? Z termosem Arctic Lunch to możliwe. Ten model to termos obiadowy, dzięki któremu rozgrzewającym jedzeniem możesz się cieszyć w dowolnym miejscu i czasie.

Termos na żywność Volven jest szerszy od modeli przeznaczonych do przechowywania napojów. Dzięki temu łatwiej nałożysz pyszne potrawy do termosu. Szeroki otwór usprawnia również czyszczenie.

Termos obiadowy Volven
Termos obiadowy Volven Arctic jest niższy i szerszy od modeli na napoje (fot. Volven)

Termos na zupę Volven pomieści porcję jedzenia dla dwóch osób. W zestawie z tym modelem otrzymasz pokrowiec termiczny, który pozwoli ci na jeszcze dłuższe utrzymanie temperatury pożywienia. A w odkręcanym korku pod pokrywką znajdziesz składaną stalową łyżkę.

Gorący posiłek możesz jeść prosto z termosu. Jeśli jednak chcesz podzielić jedzenie na dwie osoby, nałóż porcję do szerokiej nakrętki. Dzięki podwójnym ściankom możesz trzymać ją bezpiecznie w dłoniach.

Termiczny pokrowiec Volven
W termicznym pokrowcu termos będzie jeszcze dłużej trzymał ciepło (fot. Volven)

Termos na kawę oraz inne napoje i termos obiadowy to najlepsi towarzysze wycieczek w mroźne dni. Modele z rodziny Volven Arctic, wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej o zwiększonej odporności na korozję, rozgrzeją oraz pozwolą dotrzeć jeszcze wyżej i dalej. Termosy Volven sprawdzą się również latem, zapewniając ci orzeźwiający napój przez całą wycieczkę.

Katarzyna Hałupka

Poznaj wszystkie produkty marki Volven w naszym sklepie.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:
Zobacz również:

Możliwość komentowania została wyłączona.