„Via ferraty dla każdego” – zdobądź nasz e-book
e-book via ferraty przewodnik
Porady

„Via ferraty dla każdego” – zdobądź nasz e-book

Redakcja skalnik.pl / 07 lipca 2023

Chyba dobrze o tym wiesz – dzielimy się naszą górską pasją, jak tylko możemy! Codziennie dbamy, by najlepszy sprzęt w góry był w zasięgu ręki, ale też dużą wagę przykładamy do tego, by edukować i mówić o górach odpowiedzialnie. Znasz pewnie nasz blog i kanał YouTube. Tym razem idziemy krok dalej! Właśnie stworzyliśmy e-book, który teraz możesz zdobyć.

E-book o via ferratach

Popularność via ferrat rośnie z roku na rok. Zupełnie nie ma się czemu dziwić. Ferraty prowadzone są w ciekawym terenie, a przede wszystkim pozwalają doświadczyć czegoś nowego. Świat ferrat to świat gdzieś pomiędzy zwykłą turystyką na szlaku a wspinaniem.

via ferraty darmowy e-book skalnik.pl

Postanowiliśmy więc poświęcić trochę czasu i podzielić się zupełnie za free naszą wiedzą. Stworzyliśmy e-book, dzięki któremu poznasz najważniejsze zagadnienia dotyczące sprzętu, bezpiecznego poruszania się po ferratach, a następnie odwiedzisz kilka rejonów, w które możesz wyruszyć nawet na ferratowy weekend. Co znajdziesz w e-booku Skalnika?

E-book „Via ferraty dla każdego” podzielony jest na dwie części. W pierwszej zamieściliśmy porady sprzętowe i uwagi o bezpieczeństwie.

Cztery główne rozdziały tej części to:

  • Przygotuj się na przygodę
  • Sprzęt na via ferraty
  • Bezpieczeństwo
  • Jak poruszać się na ferratach
e-book wia ferraty

Kolejna część to część przewodnikowa, w której:

  • przedstawiliśmy najsłynniejsze rejony na via ferraty w Europie
  • opisaliśmy skale trudności stosowane na via ferratach
  • zwróciliśmy uwagę na to, o czym nie można zapomnieć przy wyjeździe za granicą
  • przedstawiliśmy kompletne informacje o 4 rejonach ferratowych tuż za polską granicą

E-book zawiera więc komplet informacji na początek oraz topo z opisem ferrat, schematami przebiegu dróg, czy współrzędnymi i wskazówkami potrzebnymi, by dotrzeć na miejsce. Zdobądź 57 stron pełnych ważnych informacji!

Jak zdobyć darmowy e-book?

To banalnie proste! Zapisz się do naszego newslettera i odbierz w prezencie dużą dawkę wiedzy. Dzięki zapisowi na nasz newsletter nie tylko otrzymasz rzetelnie napisany e-book, lecz także będziesz korzystać ze wszystkich informacji, jakie otrzymują mailowo nasi stali klienci. W ten sposób nie przegapisz ani innych naszych działań edukacyjnych, ani naszych najlepszych promocji. Po prostu dowiesz się o tym wszystkim w pierwszej kolejności!

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:
Zobacz również:

Możliwość komentowania została wyłączona.