Korona Skalnika
Pasja

Korona Skalnika

Redakcja skalnik.pl / 01 czerwca 2023

Baw się z nami! Z okazji 30 LAT istnienia naszej firmy tworzymy wyzwanie o nazwie Korona Skalnika. Uruchom pokłady swojej kreatywności, wznieś się na szczyty swoich umiejętności planowania wycieczek w góry i skompletuj 7 wyjątkowych szczytów.

góry rysunek korona skalnika

Czym jest Korona Skalnika?

Korona Skalnika to zabawa, w której chcemy zainspirować Cię do poznawania gór. W naszym wyzwaniu musisz skompletować 7 dowolnych szczytów górskich, których nazwy zaczynają się na litery:

S K A L N I K 

Gdy zaczniesz planować swoje wyprawy po Koronę Skalnika, od razu przekonasz się, że nie jest to takie proste zadanie. Będzie pod górkę – nie tylko w dosłownym sensie – ale właśnie o to chodzi!

korona skalnika góry rysunek

Jak zdobyć Koronę Skalnika?

Wyzwanie powstało, by inspirować, zachęcać do wyjścia w góry. Chodzi o dobrą zabawę, która zaczyna się planowaniem, a kończy powrotem do domu, po zdobyciu kolejnej góry. Jakie kolejne kroki musisz wykonać, by sięgnąć po Koronę?

  1. Wydrukuj „książeczkę” do potwierdzenia wejścia na szczyt
  2. Zaplanuj, jakie szczyty na kolejne litery nazwy Skalnik zdobędziesz. Nie musisz ograniczać się do konkretnego łańcucha górskiego czy państwa. W tym przypadku wszystkie chwyty są dozwolone!
  3. Potwierdź szczyt w odpowiednim polu w książeczce
  4. Pochwal się, że jesteś zdobywczynią lub zdobywcą Korony Skalnika w swoich mediach społecznościowych używając hasztagu #koronaskalnika. Dzięki temu inni też będą mogli dobrze się bawić!

Wybierz górę
Spakuj plecak

Przeżyj przygodę

Jak potwierdzać szczyty? 

Potwierdzenia zbiera się w specjalnej „książeczce”. Zdobycie szczytu możesz potwierdzać w taki sposób, jaki jest dla Ciebie najfajniejszy. Jedni lubią zbierać pieczątki, inni wolą mieć galerię swoich zdjęć z każdej góry. Zrób to po swojemu! 

POBIERZ KSIĄŻECZKĘ DO KORONY SKALNIKA
–> KLIKNIJ TUTAJ <–

* Zobacz instrukcję składania książeczki pod tym linkiem.

grafika ludzie idący na szczyt

O czym pamiętać?

Planując swoją Koronę Skalnika nie zapominaj o tym, by Twoje wycieczki były bezpieczne, a wybrane szczyty odpowiadały Twojemu górskiemu doświadczeniu. Będziemy szczęśliwi, jeśli w czasie swoich wypraw zachowasz nie tylko reguły naszej gry, lecz także zasady obowiązujące w parkach narodowych, czy innych obszarach chronionych. Bawmy się i zostawmy za sobą tylko ślady vibramów na szlaku! 

góry grafika wektorow

Regulamin zabawy:
1. Wyzwanie ma charakter zabawy i ma na celu popularyzację turystyki górskiej oraz kształcenie umiejętności planowania wycieczek w góry.
2. Każdy uczestnik może wybrać swoje szczyty na kolejne litery nazwy SKALNIK.
3. Szczyty można zdobywać w dowolnej kolejności.
4. Zabawa nie ma ograniczeń wiekowych i terytorialnych.
5. Podczas wycieczek należy dbać o swoje bezpieczeństwo. Nie wolno naruszać zasad dotyczących ochrony przyrody.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:
Zobacz również:

Możliwość komentowania została wyłączona.