Nowy Skalnik ul. Legnicka 59

28 maja otwieramy nowy sklep!

Już w najbliższą sobotę zapraszamy do nowego sklepu Skalnik na ul. Legnickiej. Dla nas otwarcie nowego sklepu stacjonarnego, to wielki dzień. Oddajemy do Waszej dyspozycji nowocześnie urządzoną przestrzeń, w której wygodnie wybierzecie sprzęt i odzież do realizacji swoich planów.

Od dawna marzyliśmy o takim miejscu i od dawna pracowaliśmy, by go stworzyć. Była to jednak nasza mała tajemnica. Teraz z satysfakcją możemy powiedzieć, że wszystko się udało, a nasz nowy salon to miejsce, jakiego do tej pory nie było we Wrocławiu.

Dzień otwarcia to święto dla nas i Naszych klientów

Przyjdź na dzień otwarcia – zaspokoisz ciekawość i dasz sobie szansę na otrzymanie górskiego upominku. Dla kilkuset pierwszych klientów przygotowaliśmy outdoorowe, bardzo praktyczne prezenty. Od Ciebie zależy czy wybierzesz pakiet ze szpejem dla wspinaczy czy upominek o turystycznym charakterze. Jeśli chcesz wiedzieć wszystko o naszym święcie, dołącz do wydarzenia na Facebooku, a najlepiej wpadnij z paczką górskich znajomych!

Dołącz do wydarzenia na Facebooku: kliknij tutaj

Zajrzyj do Skalnika na Legnicką

Wpadnij na dzień otwarcia i w kolejne dni na udane zakupy! Zajrzyj do naszego nowego sklepu, gdzie spotkasz znajome twarze z naszych sklepów na ul. Polaka czy ul. Bogusławskiego. Ten ostatni punkt jest czasowo nieczynny, ale już jesienią znajdziesz tu nowe miejsce na „górskiej mapie Wrocławia”. Ale nie wybiegajmy myślami tak daleko.

Co czeka na Ciebie w nowym Skalniku na Legnickiej? Nasz nowy salon sprzedaży to ponad 250 m2 powierzchni z doskonale wyeksponowanym towarem. Przewodnikami po tym miejscu będą nasi pracownicy – od lat pasjonaci gór i fachowcy od outdooru. W naszym sklepie skorzystasz z pochylni do testowania butów trekkingowych, stopni wspinaczkowych przy zakupie butów wspinaczkowych czy jednej z czterech przymierzalni, w której przymierzysz stylową i wygodną odzież.

Znajdź szlak do Skalnika!

Nowy Skalnik zlokalizowany jest we Wrocławiu przy ul. Legnickiej 59 z dużym, wygodnym parkingiem, którego wjazd znajduje się od ul. Rysiej. W dniu otwarcia – w sobotę 28 maja - czekamy na Was od godziny 9:00. Sklep stacjonarny otwarty będzie od poniedziałku do piątku od 10:00 do 19:00 oraz w soboty od 9:00 do 16:00. Na miejscu możliwy będzie odbiór zamówień internetowych z odbiorem osobistym.