WYSYŁKA W 24H

Wysyłka w 24h

Realizujemy zamówienia tak szybko, jak to tylko możliwe. Staramy się, by wszystko czego potrzebujesz, jak najszybciej trafiło w twoje ręce, ponieważ wiemy, że za zakupami kryją się konkretne potrzeby i plany. Właśnie dlatego stworzyliśmy gwarancję wysyłki w 24h. Zobowiązujemy się, że przygotujemy do wysłania i oddamy firmie kurierskiej twoje zakupy najpóźniej następnego dnia po złożeniu zamówienia. Dotyczy to zamówień składanych w tygodniu. Soboty i niedziele wykorzystujemy na wypady w góry, ale już w poniedziałki, wysyłamy paczki z towarem zamówionym w weekend. 

Co oznacza gwarancja wysyłki w 24h

Gwarantujemy szybki czas wysyłki, ale nie możemy zagwarantować jak prędko firma przewozowa dostarczy paczkę. Deklarowany czas dostawy możesz sprawdzić w sekcji Koszty i czas dostawy. Pamiętaj też, że paczkę możemy wysłać dopiero po opłaceniu zamówienia. Wyjątkiem są jedynie zakupy, za które płacisz przy odbiorze. 

W skalnik.pl wysyłamy przesyłki w ciągu 1 dnia roboczego:

  • zamówienia złożone do godz. 7:00 wysyłamy tego samego dnia roboczego
  • zamówienia złożone po godz. 7:00 wysyłamy najpóźniej w kolejnym dniu roboczym

Czasem zdarzają się sytuacje wyjątkowe. Jeśli z jakiś powodów nie uda nam się wysłać zamówienia w deklarowanym czasie, poinformujemy cię o tym.

Rabat za opóźnienie

Zawsze staramy się spełnić gwarancję wysyłki w 24 godziny. Jeśli z pewnych względów nie wyślemy do ciebie w tym czasie paczki, otrzymasz od nas rabat. Z takim rabatem twoje kolejne zakupy będą tańsze o 10 zł. Rabat ten połączyć można z innymi promocjami.