FORMY PŁATNOŚCI

Formy płatności

Zakupy w sklepie skalnik.pl można opłacić na kilka sposobów. Wybierz tę metodę płatności, która będzie dla ciebie najwygodniejsza. Możesz zapłacić za pomocą szybkich przelewów internetowych, w chwili odebrania przesyłki od kuriera, bądź opłacić zakupy posiadaną kartą podarunkową.

PayU

Bezpieczna i szybka forma płatności. Realizowana jest przez platformę do obsługi płatności przy zakupach internetowych. Wybór tej metody płatności sprawia, że zamówienie jest realizowane natychmiast. System informuje nas o wpłacie zaraz po tym, jak zapłacisz przez PayU. Platforma umożliwia płatności za pomocą: 

Płatność za pobraniem - wysyłka

Jest to metoda płatności przy odbiorze towaru. Taką płatność można wybrać tylko w przypadku dostarczenia przesyłki przez kuriera, bądź podczas odbioru przesyłki w placówce Poczty Polskiej.

Płatność za pobraniem - odbiór osobisty

Odbiór zamówienia możliwy jest tylko po opłaceniu zamównienia w systemie PayU. Dzięki temu sprawniej realizujemy Twoje zakupy. Nie musisz jednak odbierać zamówienia w całości - wybierz rzeczy, które spełniają Twoje oczekiwania, a za resztę otrzymasz zwrot środków.

Przykład: zastanawiasz się, który rozmiar kurtki wybrać, zamawiasz więc oba. Realizujesz płatność w sklepie internetowym za całe zamówienie. Po otrzymaniu informacji, że zamówienie jest gotowe do odbioru w sklepie stacjonarnym, możesz przyjść i ocenić na żywo oba rozmiary, a następnie wybrać jeden z nich. Na niego dostaniesz świeżo wydrukowany paragon, a nasz dział Obsługi Klienta zwróci Ci należność za kurtkę, z której rezygnujesz. Zwrot środków nastąpi w ciągu 1-3 dni.

Płatność kartą podarunkową

Jeśli posiadasz kartę podarunkową do naszego sklepu, możesz nią zapłacić za zakupy internetowe. W koszyku znajduje się specjalne pole, do którego należy wpisać kod z karty. Więcej o kartach podarunkowych piszemy tutaj.