KODY RABATOWE DO SKALNIK.PL

Kody rabatowe

Dbamy o niskie ceny oferowanych produktów. Naszym klientom oferujemy także dodatkowe rabaty, by zakupy były jeszcze tańsze. Od początku „Skalnika” przyświeca nam hasło: Nie ma tygodnia bez promocji. Niektóre promocje są widoczne od razu po wejściu na stronę internetową, ale mamy także dodatkowe rabaty. Zobacz, co zrobić, żeby z nich skorzystać.

Aktualne promocje

Poniżej znajdują się aktualne promocje, które są wyszczególnione na naszej stronie internetowej

 

Dodatkowe 10% rabatu na wybrane produkty
zobacz/zwiń
 • Nazwa kodu: ZIMA_10
 • Wysokość rabatu: dodatkowe 10% na wybrane produkty
 • Łączy się z innymi promocjami (na stronie): TAK
 • Łączy się z innymi kodami rabatowymi: NIE

Regulamin:

 1. Organizatorem akcji jest Skalnik sp. z o.o., ul. Długosza 59-75, Wrocław.
 2. Czas trwania akcji od 07-12-2022 do 15-12-2022 godz. 23:59
 3. Promocja polega na obniżeniu wartości poszczególnych produktów o dodatkowe 10%. Rabat liczony jest od katalogowej lub od ceny promocyjnej produktu, jeżeli taką dany produkt jest objęty
 4. Aby uzyskać rabat należy wpisać w odpowiednim polu w koszyku kod rabatowy ZIMA_10
 5. Promocja obowiązuje w sklepie internetowym www.skalnik.pl
 6. Z promocji wykluczone są bonu podarunkowe, detektory lawinowe, zestawy lawinowe oraz marki; Arc'teryx, ATK, Coros, Dripca, Dynafit, Goal Zero, Helikon, Hoka, Jack Link's, Light My Fire, Motorola, Pieps, Protekt, Salewa.
 7. W przypadkach spornych interpretacja regulaminu leży po stronie Organizatora.

Newsletter

Bądź na bieżąco z naszą ofertą. W newsletterze wysyłanym do klientów zamieszczamy informacje nowościach w ofercie, ciekawych wydarzeniach, a także specjalnych promocjach przygotowanych specjalnie dla odbiorców newslettera. Jeśli zapiszesz się do newslettera, prześlemy ci kod zniżkowy o wartości 40 zł, który możesz wykorzystać przy najbliższym zamówieniu. Co ważne - kod łączy się z innymi promocjami. Kod działa przy zakupach za minimum 350 zł. Z Kodu wykluczone są karty podarunkowe. Na newsletter możesz się zapisać za pomocą tej strony.

Sieci społecznościowe

Śledź nas na kanałach społecznościowych. Prowadzimy swoje profile

Nasi fani mogą liczyć na atrakcyjne kody zniżkowe i promocje. Oprócz tego dzielimy się tam praktyczną wiedzą i outdoorowymi ciekawostkami.