Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. W toku przeglądania naszego portalu możemy gromadzić informacje pochodzące z twojego komputera (tzw. Profilowanie). Szczegółowe informacje, w tym o prawie sprzeciwu znajdziesz w Polityce Prywatności
Wyprzedaż lata do -60%
Skorzystaj jeszcze przez
d
h
min
sek
Koszyk:

PRACA W SKALNIK

Praca w skalnik.pl

Łączymy pracę z pasją, dlatego tworzymy wyjątkową firmę. Wyślij nam swoją aplikację jeśli chcesz tworzyć z nami historię sklepu, który w polskiej branży outdoor działa od wielu lat i od lat jest jednym z jej liderów. Wiemy, że rozwój naszej firmy zależny jest od rozwoju naszych pracowników. Z tego powodu wciąż szkolimy się i podążamy za trendami rynku outdoorowego. Z nami możesz rozwinąć swoje umiejętności, pielęgnować swoje największe pasje i pracować z zespołem pozytywnie nakręconych do działania ludzi. Zaoferuj nam swoje zaangażowanie i dołącz do zespołu Skalnika. Kto wie, może to właśnie z Tobą udoskonalimy działanie jednego z naszych działów. Wciąż staramy się być firmą lepszą i skuteczniejszą w obszarach takich jak: obsługa klienta, e-commerce, łańcuch dostaw, magazynowanie i content marketing.

Właśnie poszukujemy osób na stanowisko:

Sprzedawca w sklepie stacjonarnym
zobaczzwiń

Poszukujemy osoby, która dołączy do załogi sklepu stacjonarnego. W tej pracy można łączyć sportową pasję z pracą. Będziesz pracować z najnowszymi produktami i doradzać w ich wyborze naszym klientom. W sklepach pracujemy od poniedziałku do soboty, w systemie równoważnym. Poszukujemy również pracowników na niepełny wymiar pracy (w takim wypadku prosimy o odpowiednią informację w CV).

Do zadań sprzedawcy i doradcy klienta należą:

 • bieżąca obsługa klientów
 • dbanie o porządek i ekspozycję towaru w sklepie
 • przyjmowanie dostaw towaru do sklepu

Poszukujemy osób, które chcą poznać najnowszy sprzęt i odzież outdoor. Praca wymaga umiejętności pracy w zespole, zaangażowania i pozytywnego nastawienia do pracy z klientem.

Naszym pracownikom oferujemy:

 • pracę we Wrocławiu
 • umowę o pracę – pracujemy na jasnych zasadach
 • każdą niedzielę wolną – to czas dla hobby, przyjaciół i rodziny
 • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne – stawiamy na profesjonalizm i rozwój
 • rabaty pracownicze – wspieramy pasję naszych pracowników
 • prywatną opiekę medyczna LUX MED – dbamy o zdrowie
 • darmowe wejścia na bulderownię Groto – podnosimy formę naszych wspinaczy
 • imprezy integracyjne – stawiamy na zgrany zespół i dobrą atmosferę

Wynagrodzenie brutto: 3 100 - 4 700 PLN (dotyczy pełnego etatu. Jeśli interesuje Cie niepełny wymiar pracy, podaj tą informację w CV)

Wyślij CV na adres marcin@skalnik.pl jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu. Do CV dołącz koniecznie klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko sprzedawcy, prowadzonej przez firmę "Skalnik" Sp. z o.o. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści tych danych i możliwości ich poprawiania, a także o prawie wycofania zgody na przetwarzanie tych danych w każdym czasie. Wyrażam zgodę/ nie wyrażam zgody* (niepotrzebne skreślić) na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez firmę "Skalnik" Sp. z o.o.

Magazynier w sklepie internetowym
zobaczzwiń
Wesprzyj nas swoimi umiejętnościami i zaangażowaniem. Poszukujemy osób do pracy w naszym magazynie. Szukamy osób, które potrafią zorganizować swoją pracę, współpracować w zespole, zechcą z energią i zaangażowaniem wesprzeć jeden z najbardziej istotnych działów. Atutem w CV będzie prawo jazdy kategorii B oraz uprawnienia na wózki widłowe. Posiadanie prawa jazdy i dodatkowych uprawnień nie jest jednak konieczne, by aplikować na to stanowisko. Pracując w magazynie sklepu internetowego dołączysz do zespołu ludzi, którzy mają wpływ na sprawne działanie całej naszej firmy.

Do Twoich zadań będzie należeć:

 • przyjmowanie i wydawanie towaru
 • prowadzenie dokumentacji magazynowej
 • kompletowanie i sprawdzanie zamówień
 • pakowanie produktów
 • współpraca z kurierami: wydawanie paczek, sprawdzanie raportów
 • dbanie o porządek na magazynie i sprawne jego działanie

Sklep Skalnik należy do liderów w branży turystycznej. To firma, którą tworzą ludzie z pasją. Dbamy, by zapewnić naszym pracownikom dobre warunki pracy i wspierać ich w rozwijaniu swoich zainteresowań. Nasz team to zespół ludzi, którzy potrafią budować przyjazną atmosferę nie tylko w pracy. Wielu z naszych pracowników trenuje wspólnie lub wyjeżdża razem w góry.

Pracownikom magazynu oferujemy:
 • pracę na jedną zmianę – dążymy do równowagi między pracą a czasem wolnym
 • wolne weekendy – ważny jest dla nas czas na odpoczynek, rodzinę, hobby
 • pakiet opieki medycznej LUX MED – troszczymy się o zdrowie naszych pracowników
 • możliwość wykupienia karty Multisport – chcemy, by pracownicy byli w dobrej formie
 • darmowe wejścia na bulderownie Groto – wspieramy w treningach naszych wspinaczy
 • stabilne zatrudnienie na jasnych zasadach – umowa o pracę od pierwszego dnia w firmie
 • wyjazdy i imprezy integracyjne – chcemy tworzyć zgrany team
 • pracę we Wrocławiu – pracujemy w nowym magaznie przy ul. Długosza
 • pracę z ludźmi, którzy mają poczucie humoru i pozytywną energię – tacy są nasi pracownicy

Wynagrodzenie: 2 000 (netto)

Wyślij CV na adres bartek@skalnik.pl jeśli chcesz dołączyć do zespołu Skalnika. Do CV dołącz koniecznie klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko magazyniera, prowadzonej przez firmę "Skalnik" Sp. z o.o. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści tych danych i możliwości ich poprawiania, a także o prawie wycofania zgody na przetwarzanie tych danych w każdym czasie. Wyrażam zgodę/ nie wyrażam zgody* (niepotrzebne skreślić) na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez firmę "Skalnik" Sp. z o.o.

Co oferujemy:

Umowa o pracę

Pracujemy na jasnych zasadach. Nowym pracownikom oferujemy umowę o pracę od pierwszego dnia w firmie. Dla nas liczą się czyste reguły gry, bo to one budują między nami zaufanie i tworzą nasz zespół.

opieka medyczna

Troszczymy się o zdrowie pracowników. Nasi pracownicy objęci są prywatną opieką medyczną firmy LUX MED. Dla ich najbliższych proponujemy pakiety medyczne na bardzo atrakcyjnych warunkach.

praca skalnik

Gdy jesteś w naszym zespole, zyskujesz atrakcyjne rabaty. Zależy nam na tym, żeby pracownicy rozwijali swoje pasje. Nasza firma to nie tylko sklep. To także wiedza i doświadczenie naszego zespołu.

Szkolenia

Zdobywamy nie tylko góry. Cały czas zdobywamy wiedzę i doskonalimy swoje umiejętności. Wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia naszych pracowników wpisane są zarówno w kariery naszych pracowników, jaki i rozwój naszej firmy.

Imprezy integracyjne

Budujemy zgrany team, dlatego musimy lepiej się poznać. Dla pracowników organizujemy imprezy i wypady integracyjne. Łączą nas wspólne zainteresowania, więc po pracy spotykamy się z chęci, a nie z konieczności.

Ścianka wspinaczkowa

Pracownikom oferujemy wejścia na boulderownię Groto. Nasi wspinacze trenują tyle, ile chcą. Dzięki formie realizują później wymarzone plany wspinaczkowe.