Podejmij współpracę ze sklepem Skalnik.pl!

wspolpraca

Żyjemy outdoorem! Sklep internetowy i sklepy stacjonarne to tylko część naszych działań. Nasi pracownicy to ludzie gór, więc czujemy się częścią dużej społeczności wspinaczy i turystów. Z tego powodu angażujemy się często w inicjatywy i projekty ludzi, którzy chcą spełniać swoje górskie marzenia. 

 

Wiemy, że same marzenia to czasem za mało by stanąć na szczycie, dotrzeć do celu lub osiągnąć sukces. Właśnie dlatego angażujemy się w życie środowisk górskich i wspieramy ciekawe projekty. W swojej historii byliśmy częścią zarówno w ambitnych ekspedycji w najwyższych górach świata, jak i z wielką chęcią wspieraliśmy młodych sportowców, którzy na ściankach wspinaczkowych sięgali po top i najwyższe stopnie podium. 

 

Jeśli nie brak Ci ambicji i pomysłów na wspólne działania, podziel się z nami swoim projektem i napisz na adres :  marketing@skalnik.pl.

Przekonaj nas, że powinniśmy Cię wesprzeć. Nie działamy sztampowo, a do każdej propozycji podchodzimy indywidualnie. Wspieramy ciekawe ekspedycje, pomagamy sportowcom, chcemy stać się częścią imprez dla fanów gór lub działać ramię w ramię z tymi,  którzy czynią wysiłki, żeby nasza planeta była przyjaznym, czystym i naturalnym miejscem. 

 

 

Odważ się, przekonaj nas i bądź naszym Partnerem.