Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. W toku przeglądania naszego portalu możemy gromadzić informacje pochodzące z twojego komputera (tzw. Profilowanie). Szczegółowe informacje, w tym o prawie sprzeciwu znajdziesz w Polityce Prywatności
Koszyk:

Wpadaj na zakupy - sklepy stacjonarne otwarte

Wszyscy powoli adaptujemy się w tej trudnej sytuacji. Od dnia 23 kwietnia nasze sklepy stacjonarne są otwarte. Wierzymy, że wspólnie podejmując wysiłek nad zachowaniem szczególnej ostrożności, możemy ograniczyć rozprzestrzenianie się epidemii koronawirusa i szybciej wrócić do normalności. Zapraszamy do naszych sklepów przy ul. Polaka 18 oraz Bogusławskiego 45.

 

Odwiedź nas we Wrocławiu

Stacjonarne sklepy we Wrocławiu to miejsca, gdzie nasz personel z chęcią pomoże ci wybrać właściwy produkt i rozwiać górskie dylematy. Nasi sprzedawcy nieustannie podnoszą swoją wiedzę na różnego rodzaju szkoleniach produktowych. Wszystko po to, żeby móc profesjonalnie doradzać w wyborze odzieży, obuwia oraz sprzętu outdoorowego. Nasz zespół tworzą ludzie pełni pasji, którzy łączą ją z pracą. Dzięki temu możesz liczyć na fachowe doradztwo i profesjonalną pomoc.

skalnik bogusławskiego

Bogusławskiego 45

Czynne:
pon-pt: 10:00 - 19:00
sob: 09:00 - 16:00

 

Skalnik Polaka

Polaka 18

Czynne:
pon-pt: 10:00 - 19:00
sob: 09:00 - 16:00

 

Skalnik ładna

Ładna 4/6

Sklep zamknięty na stałe.

Zapraszamy na Polaka 18 (120 m dalej)

 

Poznaj nowe zasady przebywania na sklepie

Pragniemy zapewnić jak największe bezpieczeństwo zarówno naszym klientom, jak również naszym pracownikom. Z tego powodu wprowadzamy kilka zasad. Wiemy, że możemy liczyć na Wasze zrozumienie i pomoc, by wszyscy czuli się w czasie zakupów bezpiecznie.

  • pamiętaj o obowiązku zakrywania ust i nosa
  • przed wejściem do sklepu należy zdezynfekować dłonie i założyć rękawiczki; stanowisko do dezynfekcji znajduje się przy wejściu do sklepu
  • podczas zakupów należy mieć rękawiczki (jeśli wchodzisz w swoich rękawiczkach zdezynfekuj je płynem)
  • zachowaj bezpieczny odstęp pomiędzy osobami znajdującymi się w sklepie
  • w sklepie wyznaczone są strefy; nie należy przekraczać linii i zbliżać się do pracownika
  • przy stanowisku kasowym może przebywać maksymalnie 1 osoba - zachowuj odstęp wyznaczony strefą
  • zachęcamy do dokonywania płatności bezgotówkowych

Dokładamy wszelkich starań, by zakupy były bezpieczne. Często dezynfekujemy klamki i terminale płatnicze. Bardzo dokładnie sprzątamy i dezynfekujemy salon.

Pracownicy naszych sklepów będą dbać o przestrzeganie powyższych zasad. Pracownik ma prawo odmówić obsługi i wyprosić klientów nie stosujących się do powyższych zaleceń. Jeżeli twój stan zdrowia nie pozwala na zakrycie ust i nosa, to serdecznie zachęcamy do dokonania zakupów przez naszą stronę internetową.