Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. W toku przeglądania naszego portalu możemy gromadzić informacje pochodzące z twojego komputera (tzw. Profilowanie). Szczegółowe informacje, w tym o prawie sprzeciwu znajdziesz w Polityce Prywatności
Koszyk:

Wpadaj na zakupy - sklepy stacjonarne otwarte

Jesteśmy otwarci! Zmiany obostrzeń zaplanowane na okres 28.12 - 17.01 nie dotyczą placówek takich jak nasze. Działamy normalnie. Zapraszamy do naszych sklepów przy ul. Polaka 18 oraz Bogusławskiego 45.

 

Odwiedź nas we Wrocławiu

Stacjonarne sklepy we Wrocławiu to miejsca, gdzie nasz personel z chęcią pomoże ci wybrać właściwy produkt i rozwiać górskie dylematy. Nasi sprzedawcy nieustannie podnoszą swoją wiedzę na różnego rodzaju szkoleniach produktowych. Wszystko po to, żeby móc profesjonalnie doradzać w wyborze odzieży, obuwia oraz sprzętu outdoorowego. Nasz zespół tworzą ludzie pełni pasji, którzy łączą ją z pracą. Dzięki temu możesz liczyć na fachowe doradztwo i profesjonalną pomoc.

skalnik bogusławskiego

Bogusławskiego 45

Czynne:
pon-pt: 10:00 - 19:00
sob: 09:00 - 16:00

 

Skalnik Polaka

Polaka 18

Czynne:
pon-pt: 10:00 - 19:00
sob: 09:00 - 16:00

 

Skalnik ładna

Ładna 4/6

Sklep zamknięty na stałe.

Zapraszamy na Polaka 18 (120 m dalej)

Godziny pracy sklepów w okresie świątecznym znajdziesz tutaj

 

Poznaj nowe zasady przebywania na sklepie

Pragniemy zapewnić jak największe bezpieczeństwo zarówno naszym klientom, jak również naszym pracownikom. Z tego powodu wprowadzamy kilka zasad. Wiemy, że możemy liczyć na Wasze zrozumienie i pomoc, by wszyscy czuli się w czasie zakupów bezpiecznie.

  • pamiętaj o obowiązku zakrywania ust i nosa
  • przed wejściem do sklepu należy zdezynfekować dłonie i założyć rękawiczki; stanowisko do dezynfekcji znajduje się przy wejściu do sklepu
  • podczas zakupów należy mieć rękawiczki (jeśli wchodzisz w swoich rękawiczkach zdezynfekuj je płynem)
  • zachowaj bezpieczny odstęp pomiędzy osobami znajdującymi się w sklepie
  • w sklepie wyznaczone są strefy; nie należy przekraczać linii i zbliżać się do pracownika
  • przy stanowisku kasowym może przebywać maksymalnie 1 osoba - zachowuj odstęp wyznaczony strefą
  • zachęcamy do dokonywania płatności bezgotówkowych

Dokładamy wszelkich starań, by zakupy były bezpieczne. Często dezynfekujemy klamki i terminale płatnicze. Bardzo dokładnie sprzątamy i dezynfekujemy salon.

Pracownicy naszych sklepów będą dbać o przestrzeganie powyższych zasad. Pracownik ma prawo odmówić obsługi i wyprosić klientów nie stosujących się do powyższych zaleceń. Jeżeli twój stan zdrowia nie pozwala na zakrycie ust i nosa, to serdecznie zachęcamy do dokonania zakupów przez naszą stronę internetową.