Wpadaj na zakupy - sklepy stacjonarne otwarte

W sklepach Skalnik.pl znajdziesz wszystko, by przeżyć wymarzoną przygodę w górach. Wyprawa do naszego sklepu stacjonarnego to nie tylko możliwość zakupu renomowanego sprzętu. Tu spotkasz pasjonatów i fachowych doradców, którzy pomogą Ci wybrać sprzęt, taki jaki naprawdę potrzebujesz w górach. 

 

Odwiedź nas we Wrocławiu

Stacjonarne sklepy we Wrocławiu to miejsca, gdzie nasz personel z chęcią pomoże ci wybrać właściwy produkt i rozwiać górskie dylematy. Nasi sprzedawcy nieustannie podnoszą swoją wiedzę na różnego rodzaju szkoleniach produktowych. Wszystko po to, żeby móc profesjonalnie doradzać w wyborze odzieży, obuwia oraz sprzętu outdoorowego. Nasz zespół tworzą ludzie pełni pasji, którzy łączą ją z pracą. Dzięki temu możesz liczyć na fachowe doradztwo i profesjonalną pomoc.

 


ul. Polaka 18, Wrocław

Czynne:
pon-pt: 10:00 - 19:00
sob: 09:00 - 16:00
 

 

 

ul. Legnicka 59/U1, Wrocław

Czynne:
pon-pt: 10:00 - 19:00
sob: 09:00 - 16:00
 

 

 

Mountain Shop Skalnik

Sklep na ul. Bogusławskiego 45 jest jednym ze sklepów marki Mountain Shop. Marka obecna jest także w Poznaniu, Łodzi, Rzeszowie. Sklep otworzony został w miejscu, gdzie przez prawie trzydzieści lat był Skalnik. Prowadzony jest we współpracy pomiędzy grupą Oberalp - właścicielem marek Salewa, Dynafit, Wild Country i Evolv - a sklepem Skalnik.

W Mountain Shop na ul. Bogusławskiego 45 znajdziesz najpełniejszą ofertę tych marek na Dolnym Śląsku i większy wybór w rozmiarach i kolorach produktów. Zapraszamy do znanego od lat turystom miejsca. “Pod nasypem” spotkacie prawdziwych pasjonatów outdooru. Kadra sklepu została zbudowana z naszych doświadczonych pracowników.

Punkt jest jednym ze sklepów marki Mountain Shop. Dla nas jest to partnerski sklep, dzięki któremu udało nam się zachować to miejsce na mapie wrocławskiego outdooru. Mountain Shop Skalnik nie jest połączony bezpośrednio z naszym sklepem internetowym, dlatego nie ma możliwości sprawdzenia dostępności produktów w tym salonie poprzez naszą stronę.

 


ul. Bogusławskiego 45, Wrocław

Czynne:
pon-pt: 11:00 - 19:00
sob: 09:00 - 16:00