ZWROT TOWARU W SKALNIK.PL

W skalnik.pl oferujemy zwrot w 30 dni. Zwroty przyjmujemy zarówno wysyłkowo, jak i w sklepach stacjonarnych. Nie ma możliwości zwrotu zamówienia internetowego w siedzibie przy ul. Długosza. W naszym sklepie nie realizujemy wymiany towaru ze względu na procedury i system sprzedaży. Możesz jednak oddać zakupiony produkt i ponownie zamówić inny.JAK ZWRÓCIĆ TOWAR?

Jeśli chcesz zwrócić towar, postępuj zgodnie z poniższą instrukcją.

Formularz zwrotu skalnik

Krok 1: Wypełnij elektroniczny formularz zwrotu

Zwroty skalnik

Krok 2: Spakuj zwracany towar

Towar wyślij wraz z oryginalnym opakowaniem producenta, w którym jest on sprzedawany. Całość prześlij nam w drugim kartonie, kopercie bąbelkowej lub spakuj w inny sposób, który uchroni przedmioty przed zniszczeniem.

Umieść wewnątrz paczki elektronicznie nadany numer zwrotu.

Krok 3: Wyślij paczkę

zwrot w 30 dni style= min-width=

Jeżeli zwracasz produkt (np. z powodu błędnego rozmiaru), to samodzielnie wygeneruj etykietę zwrotną do nadania przesyłki na własny koszt. Aby łatwo nadać paczkę, skorzystaj z serwisu Wygodne Zwroty. W przypadku zakupów w serwisie Allegro możesz skorzystać również z wysyłki zwrotnej Allegro.

Możesz również samodzielnie wysłać przesyłkę na adres:

Skalnik sp. z o.o.

ul. Długosza 59-75

51-162 Wrocław

+48 71 75 75 777

Nie przyjmujemy paczek za pobraniem!

Formularz zwrotu skalnik

Krok 4: Oczekuj na zwrot środków

Zwrot pieniędzy nastąpi maksymalnie w ciągu 14 dni kalendarzowych od odebrania przez nas zwracanego towaru. W praktyce większość zwrotów realizujemy w ciągu 3 dni roboczych. O statusie zwrotu będziesz informowany na bieżąco drogą mailową oraz za pośrednictwem elektronicznego systemu zwrotów.

Aby dokonać zwrotu stacjonarnie, należy udać się do wybranego sklepu:

Przed dostarczeniem produktu do sklepu upewnij się, że posiadasz dowód zakupu i oryginalne opakowanie.

Dokumenty: