ZWROT TOWARU W SKALNIK.PL

W skalnik.pl oferujemy darmowy zwrot w 100 dni. Zwroty przyjmujemy jedynie wysyłkowo (nie ma możliwości zwrotu zamówienia internetowego w sklepie stacjonarnym ani w siedzibie przy ul. Długosza). W naszym sklepie nie realizujemy wymiany towaru ze względu na procedury i system sprzedaży. Możesz jednak oddać zakupiony produkt i ponownie zamówić inny. JAK ZWRÓCIĆ TOWAR ZA DARMO?

Jeśli chcesz zwrócić towar, postępuj zgodnie z poniższą instrukcją.

Formularz zwrotu skalnik

Krok 1: Wypełnij elektroniczny formularz zwrotu

  • dla klientów posiadających konto klienta - system dostępny jest po zalogowaniu, w sekcji moje konto.
  • dla zamówień złożonych bez rejestracji - system dostępny jest tutaj. Zaloguj się za pomocą numeru zamówienia oraz adresu e-mail.
  • dla zamówień złożonych poza serwisem skalnik.pl (np. zakup w sklepie stacjonarnym, Allegro, Decathlon, itp.) - system dostępny jest tutaj

System elektroniczny usprawnia realizację zwrotu, dlatego jedynie osoby, które z niego skorzystają, otrzymują możliwość darmowego zwrotu. Logując się do systemu,  łatwo wybierzesz zamówienie oraz produkty, które chcesz zwrócić. W kolejnych etapach będziesz mógł także sprawdzić, jaki status ma Twoje zgłoszenie. Będziesz również otrzymywać powiadomienia w przypadku zmiany statusu bądź pojawienia się dodatkowych pytań z naszej strony.

Zwroty skalnik

Krok 2: Spakuj zwracany towar

Nie musisz dołączać wydrukowanego formularza zwrotu do paczki, ale umieść wewnątrz elektronicznie nadany numer zwrotu. Pozwoli nam to zidentyfikować Twoją przesyłkę. Dodatkowo możesz podać również inne dane identyfikujące Twój zakup (numer zamówienia, paragon wydrukowany z maila, nick z allegro).

Towar wyślij wraz z oryginalnym opakowaniem producenta, w którym jest on sprzedawany. Całość prześlij nam w drugim kartonie, kopercie bąbelkowej lub spakuj w inny sposób, który uchroni przedmioty przed zniszczeniem.

Krok 3: Wyślij paczkę

Darmowy zwrot paczkomatem InPost:

Po wypełnieniu elektronicznego formularza zwrotu (krok 1) otrzymasz instrukcję, jak wysłać do nas paczkę za pośrednictwem paczkomatu InPost, nie ponosząc kosztów wysyłki. Instrukcję znajdziesz stronie zgłoszenia zwrotu oraz w pierwszym mailu potwierdzającym zgłoszenie zwrotu.

Zwrot inną metodą, na własny koszt:

Przesyłkę wyślij na adres

Skalnik sp. z o.o.

ul. Długosza 59-75

51-162 Wrocław

+48 71 75 75 777

Nie przyjmujemy paczek za pobraniem!

Nie ma możliwości zwrotu zamówień internetowych osobiście w sklepach stacjonarnych oraz w siedzibie firmy. Przyjmujemy jedynie przesyłki na powyższy adres.

Formularz zwrotu skalnik

Krok 4: Oczekuj na zwrot środków

Zwrot pieniędzy nastąpi maksymalnie w ciągu 14 dni kalendarzowych od odebrania przez nas zwracanego towaru. W praktyce większość zwrotów realizujemy w ciągu 3 dni roboczych. O statusie zwrotu będziesz informowany na bieżąco drogą mailową oraz za pośrednictwem elektronicznego systemu zwrotów.

Dokumenty: