DYSTRYBUCJA/B2B - SKALNIK.PL

Dział hurtowy

Prowadzisz firmę wysokościową, ściankę wspinaczkową, park linowy lub organizujesz przedsiewzięcie wymagające dużej ilości sprzętu? Skontaktuj z działem hurtowym, którego zadania to: 

  • obsługa klientów firmowych
  • indywidualna wycena zamówień hurtowych
  • sporządzanie ofert na sprzęt wspinaczkowy, sprzęt ochrony indywidualnej, sprzęt do parków linowych
  • sprzedaż sprzętu po atrakcyjnych cenach
  • obsługa instytucji – Straż Pożarna, Policja, Wojsko Polskie
  • realizacja ofert na zamówienia publiczne
  • doradztwo techniczne w zakresie doboru sprzętu
Kontakt:
e-mail: hurt@skalnik.pl
tel: +48 663 285 908 oraz +48 692 127 696
 
 
 

Dystrybucja 

Jesteśmy dystrybutorem kilku znanych marek outdoorowych. Nasze bogate doświadczenie pozwoliło nam zbudować portfolio ciekawych marek, które odpowiadają na zapotrzebowanie polskiego rynku outdoor. Skontaktuj się z nami, jeśli Twoja firma zainteresowana jest sprzedażą sprzętu dobrej jakości, który po prostu sprawdza się w górach. Od lat działamy jako dystrybutor marek takich jak:

 

Jako dystrybutor Volven dostarczamy śpiworów, mat samopompujących, materacy turystycznych, kijów trekkingowych oraz wielu innych akcesoriów dla turystów i fanów biwakowania. Volven to polska marka, która jest obecna na rynku od 2005 r. Popularność zdobyła tworząc sprzęt do biwakowania, ale w ostatnim czasie jej oferta staje się coraz bogatsza i obejmuje wciąż nowe kategorie. Do znanych już produktów - takich jak śpiwór Polaris czy mata Ultralight - dołączają ciągle nowości.

 

Jesteśmy również dystrybutorem popularnych raczków marki VI.6+, takich jak choćby raczki Pro Traxion i Pro Traxion Lite. Raczki przez lata zdobyły uznanie wśród turystów, a nawet służą z powodzeniem profesjonalistom. W 2023 r. raczki Pro Traxion trafiły na wyposażenie wszystkich stacji GOPR w Polsce. Jako dystrybutor tych raczków turystycznych jesteśmy partnerem innych sklepów, które chcą mieć je w ofercie. Marka VI.6+ to także producent sprzętu i akcesoriów do wspinaczki (np. magnezji i karabinków wspinaczkowych), które chętnie wykorzystuje się na ściankach wspinaczkowych bądź w parkach linowych.

 

Przedstawiciel Naturehike w Polsce to właśnie nasza firma! Cieszymy się, że jesteśmy dystrybutorem Naturehike na rynku polskim, bowiem namioty tej marki i inne wyposażenie dla turystów, to sprzęt, który cechuje jakość i rozsądna cena. Marka ta uzupełnia doskonale potrzeby polskiego rynku outdoor. Po jej produkty sięgają turyści poszukujący lekkich namiotów, mebli turystycznych lub akcesoriów do biwakowania i uprawiania trekkingu. Decydując się na tę markę w swoim sklepie, wybierasz nowoczesne rozwiązania, jakość i cenę skrojoną w sam raz dla tych, dla których outdoor to sposób na odpoczynek, a nie arena sportowych wyzwań.

 

Kuchenki turystyczne Fire-Maple to sprzęt, który pozwala na niezależność w czasie outdoorowych przygód. W katalogu naszych marek dystrybucyjnych posiadamy również i tę markę, która słynie z produkcji palników turystycznych. Jako dystrybutor Fire-Maple dostarczamy na rodzimy rynek zarówno minimalistyczne kuchenki turystyczne, jak i zestawy do szybkiego gotowania (kuchenki zintegrowane z garnkiem). Ofertę Fire-Maple uzupełniają naczynia turystyczne. Obecność tej marki od kilku lat na naszym rynku sprawiła, że kuchenki takie jak palniki z serii X stały się bestsellerami. Przez cały ten czas marka dowodzi, że wybór jej produktów to wybór jakości i wolności od sieci schronisk czy innej infrastruktury turystycznej.