Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. W toku przeglądania naszego portalu możemy gromadzić informacje pochodzące z twojego komputera (tzw. Profilowanie). Szczegółowe informacje, w tym o prawie sprzeciwu znajdziesz w Polityce Prywatności.
Impregnat do butów skórzanych
- Darmowa wysyłka od 299 zł
- Darmowy zwrot w 90 dni
Impregnat Nikwax Fabric & Leather Proof w mniejszej wersji. Jest to wysokiej jakości preparat, który doskonale zabezpieczy cholewkę Twojego buta przed niszczącym wpływem czynników zewnętrznych. Skutecznie wzmacnia i pielęgnuje obuwie wykonane z tkaniny i skóry, utrzymując jego właściwości wodoodporne i oddychające. Jest całkowicie bezpieczny w użyciu również w przypadku obuwia wyposażonego w oddychającą membranę typu Gore-Tex®, Sympatex®, eVENT® etc.
- impregnuje i utrzymuje właściwości wodoodporne i oddychające obuwia
- nadaje się do produktów z membranami oddychającymi typu Gore-Tex®
- nie wpływa na zmianę wyglądu cholewki butów
- nie powoduje nadmiernego zmiękczenia skóry
- nie zawiera fluorokarbonów
- oparty na bazie wody – bezpieczny dla środowiska, biodegradowalny, niepalny
- łatwy w użyciu
- może być rozpylany w zamkniętych pomieszczeniach
- może być stosowany na mokre obuwie
- Pojemność 125 ml
Sposób użycia: oczyść cholewkę buta z zabrudzeń używając szczotki lub wilgotnej ścierki; wyczyścić obuwie żelem do czyszczenia Nikwax Fotwear Cleaning Gel; równomiernie nanieść impregnat na cholewkę buta; po 2-3 minutach zetrzyj nadmiar preparatu czystą ścierką i odstaw obuwie do wyschnięcia
Uwaga! W przypadku jasnych odcieni skóry lepiej wypróbować produkt w mniej widocznym miejscu np. na języku buta. Nie należy suszyć zaimpregnowanych butów w gorących pomieszczeniach, przy grzejniku lub otwartym ogniu.