KARABINEK HARPY HMS TRIPLE

Ocena:
100% of 100
Cena 71,99 zł Cena 89,99 zł
Brak w magazynie
sku
0002574800018777
Oszczędzasz 20%
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 71.99 zł

Duży, bardzo poręczny karabinek HMS z automatycznie blokującym się zamkiem typu Triple Gate.

Więcej
Wybrany produkt jest NIEDOSTĘPNY

Jeśli chcesz otrzymać powiadomienie, gdy tylko produkt pojawi się w sklepie, zostaw swój adres e-mail.

Administratorem przekazywanych danych osobowych jest Skalnik sp. z o.o., ul. Długosza 59-75, 51-162 Wrocław, KRS: 0000344563 Podawane dane osobowe, w braku odmiennej zgody, przetwarzane będą celem realizacji powiadomienia o dostępności towaru.

 • Darmowa wysyłka od 299 zł
 • Darmowy zwrot w 90 dni
Dostępność w sklepach:
Aby sprawdzić dostępność w sklepach stacjonarnych, wybierz najpierw kolor i rozmiar dla tego produktu.
Jeśli widzisz dostępność towaru w danym sklepie i składasz zamówienie z odbiorem osobistym, nie oznacza to, że zakupy można odebrać od razu. Zamówienia z odbiorem osobistym realizujemy z magazynu głównego w ciągu 1 dnia roboczego. O możliwości odbioru zakupów poinformujemy Cię mailowo.

Uczyń wspinaczkę bezpieczniejsza i wygodniejszą. Karabinek Ocun Harpy HMS Triple to duży karabinek typu HMS, który świetnie sprawdzi się do asekurowania i budowania stanowiska.

Karabinek Harpy HMS Triple dzięki swym kształtom i rozmiarom pozwala wygodnie się chwycić. Manipulowanie tego typu karabinkiem jest bardzo wygodne, a dodatkowo wygodę tę poprawia specjalny rodzaj zamka. Zamek o konstrukcji pozbawionej ząbka, który potrafi haczyć przy wpinaniu ma blokadę typu Triple Gate. Blokada po puszczeniu blokuje się sama, a system jej zwalniania praktycznie do minimum ogranicza możliwość otworzenia się tego karabinka bez wiedzy użytkownika. Do otwarcia zamka potrzeba aż trzech ruchów: przesunięcia pierścienia, jego przekręcenia i uchylenia ramienia zamka. Automatyczna blokada sprzyja temu, by przy asekurowaniu zamek zawsze był zabezpieczony, a tym samym Twój partner bardziej bezpieczny.

Karabinek Harpy HMS Triple można wykorzystać z powodzeniem nie tylko do asekuracji prowadzącego drogę partnera. Jego rozmiary sprawiają, że może być to też świetny karabinek do roli punktu centralnego na stanowisku. Łatwiej wówczas dopniesz do niego inne elementy stanowiska i w sposób bardziej przejrzysty zorganizujesz je, szczególnie gdy pojawi się obok Twój partner.

Materiały czy wytrzymałość karabinka nie pozostawiają nic do życzenia. Wzdłużna wytrzymałość tego modelu – przy zamkniętym zamku – to aż 28 kN, czyli znacznie więcej niż w standardowych HMS-ach. Okrągły profil ramienia i gabaryty sprawiają również, że karabinek świetnie nadaje się do stosowania półwyblinki.

Właściwości
 • większy, wygodny przy manipulowaniu rozmiar
 • zwiększona wytrzymałość
 • profil świetnie współpracujący z półwyblinką
 • duży prześwit zamka - 26 mm
 • bezpieczna blokada zamka Triple Gate z automatyczną blokadą
 • polecany do asekuracji i jako centralny karabinek na stanowisku

Wytrzymałość: 28/8/8 kN
Prześwit zamka: 26 mm

Technologie
 • Materiał aluminium
 • Waga 95 g
 • Certyfikacja EN 12275, EN 362
 • Kolor Niebieski
Napisz własną recenzję
Dodaj opinię dla produktu:KARABINEK HARPY HMS TRIPLE
Twoja ocena