KOŃCÓWKI DO UCHWYTU AIR LEASH

Ocena:
0% of 100
Cena 19,60 zł Cena 49,00 zł
Brak w magazynie
sku
0002500800000035

Dodatkowe końcówki, umożliwiające instalację dodatkowego sprzętu do uchwytu Air Leash.

Więcej
Wybrany produkt jest NIEDOSTĘPNY

Jeśli chcesz otrzymać powiadomienie, gdy tylko produkt pojawi się w sklepie, zostaw swój adres e-mail.

Administratorem przekazywanych danych osobowych jest Skalnik sp. z o.o., ul. Długosza 59-75, 51-162 Wrocław, KRS: 0000344563 Podawane dane osobowe, w braku odmiennej zgody, przetwarzane będą celem realizacji powiadomienia o dostępności towaru.

  • Darmowa wysyłka od 50 zł
  • Darmowy zwrot w 100 dni
  • Eko paczka
Dostępność w sklepach:
Jeśli widzisz dostępność towaru w danym sklepie i składasz zamówienie z odbiorem osobistym, nie oznacza to, że zakupy można odebrać od razu. Zamówienia z odbiorem osobistym realizujemy z magazynu głównego w ciągu 1 dnia roboczego. O możliwości odbioru zakupów poinformujemy Cię mailowo.

Zapewnij sobie łatwiejsze sięganie po narzędzia, a co za tym idzie wygodniejszą i bezpieczniejszą pracę z końcówkami do uchwytu Air Leash. Ten zestaw stanowi uzupełnienie i rozszerzenie funkcjonalności uchwytu Air Leash. Dzięki zestawowi końcówek więcej narzędzi możesz bezpiecznie i wygodnie używać w podczas pracy na wysokości. Wszystkie końcówki mają identyczną budowę. W dużej mierze tworzy je linka pomocnicza zakończona jedną z części klamry. Druga część umieszczona jest na końcu uchwytu Air Leash. Wystarczy zatem jeden klik, by połączyć końcówkę z uchwytem i mieć bezpieczny dostęp do niezbędnych narzędzi. Każda końcówka wyposażona została także w specjalną wzmocnioną pętlę ułatwiającą przechowywanie przy uprzęży nieużywanego narzędzia.

Dzięki temu zestawowi dodatkowych końcówek nie musisz się martwić o akcesoria, które zabierasz ze sobą do pracy. Kiedy któreś z nich będzie Ci potrzebne szybko i bezproblemowo wepniesz je w spiralny uchwyt Air Leash.

Właściwości
  • pięć dodatkowych końcówek mocowanych do narzędzi
  • pasują do klamry spiralnego uchwytu Air Leash
  • szybkie i bezproblemowe łączenie z uchwytem Air Leash
  • wykonane z linki pomocniczej ze stoperem
  • wzmocniony uchwyt ułatwia w bezpiecznym przechowywaniu nieużywanego narzędzia

Przedstawione opinie o produkcie nie podlegają weryfikacji pod kątem ich pochodzenia od konsumentów, którzy używali produktu lub go nabyli.

Napisz własną recenzję
Dodaj opinię dla produktu:KOŃCÓWKI DO UCHWYTU AIR LEASH
Twoja ocena