Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. W toku przeglądania naszego portalu możemy gromadzić informacje pochodzące z twojego komputera (tzw. Profilowanie). Szczegółowe informacje, w tym o prawie sprzeciwu znajdziesz w Polityce Prywatności
Koszyk:

KOŃCÓWKI DO UCHWYTU AIR LEASH

Cena 34,30 zł 49,00 zł
Oszczędzasz 30%

Dodatkowe końcówki, umożliwiające instalację dodatkowego sprzętu do uchwytu Air Leash.

Więcej
  • Darmowa wysyłka od 299,00 zł
  • 90 dni na zwrot
Dostępność w sklepach:
Sklep internetowy
ul. Polaka 18 Wrocław
ul. Bogusławskiego 45 Wrocław

Zapewnij sobie łatwiejsze sięganie po narzędzia, a co za tym idzie wygodniejszą i bezpieczniejszą pracę z końcówkami do uchwytu Air Leash. Ten zestaw stanowi uzupełnienie i rozszerzenie funkcjonalności uchwytu Air Leash. Dzięki zestawowi końcówek więcej narzędzi możesz bezpiecznie i wygodnie używać w podczas pracy na wysokości. Wszystkie końcówki mają identyczną budowę. W dużej mierze tworzy je linka pomocnicza zakończona jedną z części klamry. Druga część umieszczona jest na końcu uchwytu Air Leash. Wystarczy zatem jeden klik, by połączyć końcówkę z uchwytem i mieć bezpieczny dostęp do niezbędnych narzędzi. Każda końcówka wyposażona została także w specjalną wzmocnioną pętlę ułatwiającą przechowywanie przy uprzęży nieużywanego narzędzia.

Dzięki temu zestawowi dodatkowych końcówek nie musisz się martwić o akcesoria, które zabierasz ze sobą do pracy. Kiedy któreś z nich będzie Ci potrzebne szybko i bezproblemowo wepniesz je w spiralny uchwyt Air Leash.

Właściwości

  • pięć dodatkowych końcówek mocowanych do narzędzi
  • pasują do klamry spiralnego uchwytu Air Leash
  • szybkie i bezproblemowe łączenie z uchwytem Air Leash
  • wykonane z linki pomocniczej ze stoperem
  • wzmocniony uchwyt ułatwia w bezpiecznym przechowywaniu nieużywanego narzędzia
Dodaj opinię dla produktu:
KOŃCÓWKI DO UCHWYTU AIR LEASH