KUCHENKA POCKET ROCKET DLX

Ocena:
100% of 100
Cena 365,30 zł Cena 449,99 zł
Brak w magazynie
sku
0002498800000035
Oszczędzasz 31%

Szybki i kompaktowy sposób na gotowanie w terenie. Model wyposażony w piezozapalnik i minimalistyczną osłonę, która chroni płomień przed wiatrem.

Więcej
Wybrany produkt jest NIEDOSTĘPNY

Jeśli chcesz otrzymać powiadomienie, gdy tylko produkt pojawi się w sklepie, zostaw swój adres e-mail.

Administratorem przekazywanych danych osobowych jest Skalnik sp. z o.o., ul. Długosza 59-75, 51-162 Wrocław, KRS: 0000344563 Podawane dane osobowe, w braku odmiennej zgody, przetwarzane będą celem realizacji powiadomienia o dostępności towaru.

 • Ten produkt wyślemy do Ciebie za darmo
 • Darmowy zwrot w 90 dni
Dostępność w sklepach:
Aby sprawdzić dostępność w sklepach stacjonarnych, wybierz najpierw kolor i rozmiar dla tego produktu.
Jeśli widzisz dostępność towaru w danym sklepie i składasz zamówienie z odbiorem osobistym, nie oznacza to, że zakupy można odebrać od razu. Zamówienia z odbiorem osobistym realizujemy z magazynu głównego w ciągu 1 dnia roboczego. O możliwości odbioru zakupów poinformujemy Cię mailowo.

Kuchenka Pocket Rocket Deluxe to kolejny produkt marki MSR, w którym udowadnia ona, że mistrzowsko projektuje sprzęt o niskiej wadze i ogromnej funkcjonalności. Kuchenka Pocket Rocket nie waży nawet 100 gramów, a pozwala zagotować litr wody nawet w 3,5 minuty. Do tego składa się do kompaktowych wymiarów, z którym transportowanie to bajka.

Zwróć uwagę na konstrukcyjne detale, które ma kuchenka MSR Pocket Rocket. Sprawny palnik otacza minimalistyczna osłona, która chroni płomień przed wiatrem i wilgocią. Rozpalanie kuchenki jest niezwykle proste. Nawet w niesprzyjających warunkach możesz liczyć na zapalnik piezoelektryczny, którego iskra pozwala na łatwiejszy zapłon niż w przypadku mocowania się z zapalniczką czy krzesiwem. Przycisk zapalnika jest trwały, bo wykonano go z metalu a nie tworzyw sztucznych, jak to ma miejsce często w tańszych palnikach. Zawór ma nieco szerszy uchwyt druciany, dzięki czemu łatwiej chwyta się go rękawiczkach. Po złozeniu wporników (które mają perforację dla stabilnego ustawiania naczyń turystycznych na ogniu) kuchenkę można spakować do załączonego pokrowca i włożyć choćby do kieszeni. Kuchenka Pocket Rocket Deluxe MSR kompatybilna jest z gwintowanymi kartuszami.

Właściwości
 • kompaktowe rozmiary i niska waga
 • składane wsporniki pod naczynia
 • karbowanie utrzymujące stabilność ustawionych na płomieniu naczyń
 • piezoelektryczny zapalnik z przyciskiem z metalu
 • płynna regulacja płomienia
 • zawór z wygodniejszym, szerszym uchwytem
 • duża sprawność: czas zagotowania litra wody 3,5 minuty (kartusz MSR ISOPro)
 • kompatybilna z gwintowanymi kartuszami w normie EN 417
 • czas zużycia kartusza o pojemności 220 g - ok. 60 minut
Technologie
 • Waga 83 g
PIEZOPIEZO
KARTUSZ NAKRĘCANYKARTUSZ NAKRĘCANY
POKROWIEC W ZESTAWIEPOKROWIEC W ZESTAWIE

Filmy dotyczące produktu

Napisz własną recenzję
Dodaj opinię dla produktu:KUCHENKA POCKET ROCKET DLX
Twoja ocena