Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. W toku przeglądania naszego portalu możemy gromadzić informacje pochodzące z twojego komputera (tzw. Profilowanie). Szczegółowe informacje, w tym o prawie sprzeciwu znajdziesz w Polityce Prywatności
Koszyk:

OSŁONA VIZEN NE

Cena 228,00 zł 285,00 zł
Oszczędzasz 20%

Osłona do kasków marki Petzl Vertex i Alveo. Kompatybilna z kaskami serii Vertex produkowanymi od 2019 r. Chroni przed zagrożeniami związanymi z łukiem elektrycznym.

Więcej
  • Darmowa wysyłka od 299,00 zł
  • 90 dni na zwrot
Dostępność w sklepach:
Sklep internetowy
ul. Polaka 18 Wrocław
ul. Bogusławskiego 45 Wrocław

Osłona Vizen NE to niezbędne wyposażenie do kasków osób, które pracują warunkach zagrożonych wystąpieniem łuku elektrycznego. Osłona chroni kompleksowo twarz, a łatwość przechodzenia z funkcji transportowanie (podniesiona osłona) do funkcji roboczej (opuszczana osłona) jest bardzo prosta. Osłona wykonana jest z odpornych na zarysowania i zaparowania tworzyw.

Osłona Vizen NE kompatybilna jest z kaskami Petzl serii Alveo i Vertex. Jeśli chodzi o kaski Vertex, to pasuje ona do modeli produkowanych od 2019 roku.

Technologie

  • Waga 180 g
  • Certyfikacja CE EN 166; 1BT8, CE EN 170; 2C-1,2; ANSI Z87.1-2010
Dodaj opinię dla produktu:
OSŁONA VIZEN NE