PRZYRZĄD ZJAZDOWY RIG

Ocena:
100% of 100
Cena 692,22 zł Cena 898,99 zł
Brak w magazynie
sku
0000150300000035

Zjazdowy przyrząd dla pracowników wysokościowych.

Więcej
Wybrany produkt jest NIEDOSTĘPNY

Jeśli chcesz otrzymać powiadomienie, gdy tylko produkt pojawi się w sklepie, zostaw swój adres e-mail.

Administratorem przekazywanych danych osobowych jest Skalnik sp. z o.o., ul. Długosza 59-75, 51-162 Wrocław, KRS: 0000344563 Podawane dane osobowe, w braku odmiennej zgody, przetwarzane będą celem realizacji powiadomienia o dostępności towaru.

Kup do godziny 07:00, a paczkę wyślemy jeszcze dziś.
 • Ten produkt wyślemy do Ciebie za darmo
 • Zwrot w 30 dni
 • Eko paczka
Zapłać za 30 dni Więcej
Dostępność w sklepach:
Jeśli widzisz dostępność towaru w danym sklepie i składasz zamówienie z odbiorem osobistym, nie oznacza to, że zakupy można odebrać od razu. Zamówienia z odbiorem osobistym realizujemy z magazynu głównego w ciągu 1 dnia roboczego. O możliwości odbioru zakupów poinformujemy Cię mailowo.

Ulepszona wersja popularnego przyrządu służącego do zjazdu podczas prac na wysokości. RIG ma kompaktowe kształty, jest lekki a zarazem wytrzymały. Wpinanie liny jest bardzo proste, a właściwy kierunek tej operacji podpowiada wyraźna instrukcja umieszczona na korpusie. Umieszczona z boku wygodna rączka pozwala na płynne zjeżdżanie. Ponieważ przyrząd nie ma funkcji antypanicznej polecany jest przede wszystkim profesjonalistom, którym zależy na łatwym pokonywaniu w dół odcinków linowych. RIG wyposażono w szybki system Auto-Lock. Dzięki niemu po puszczeniu rączki blokada przyrządu następuje automatycznie, a przyjęcie właściwej pozycji pracy odbywa się już bez konieczności ustawiania rączki czy zakładania dodatkowej blokady. System ten przydaje się także w sytuacji, gdy RIG jest używany jako przyrząd do wychodzenia po linie. RIG wyposażony został w ruchomą okładkę ze specjalną zapadką, dzięki temu możliwe jest zakładanie liny bez wypinania przyrządu z uprzęży, co zapobiega ewentualnej utracie przyrządu. Miejsca najbardziej narażone na tarcie o linę zostały wzmocnione stalą nierdzewną, by na długo pozostawały sprawne, a cały przyrząd miał bardzo długą żywotność. W przyrządzie są dostępne dwie opcje kontroli szybkości zjazdu - płytka boczna lub kanał w kształcie litery V.

Materiał: stopy lekkie, stal nierdzewna, tworzywo sztuczne
Maksymalne obciążenie robocze: 200 kg
Waga: 400 g
Certyfikacja: EN 341 typ 2 klasa A, CE EN 12841 typ C, CE EN 15151-1, NFPA 1983 Technical Use, EAC - EN 341 typ 2 klasa A (gdy używany jest z liną Parallel 10,5 mm lub Axis 11 mm), EN 12841 typ C (gdy używany jest z linami 10 -11,5 mm EN 1891 A), EN 15151-1 (gdy używany jest z linami 9-10,5 mm), NFPA 1983 Technical Use (gdy używany jest z linami 10-11,5 mm)

Cechy produktu
 • kompaktowy przyrząd zjazdowy przeznaczony do prac wysokościowych
 • łatwy montaż liny do przyrządu, na okładce wyraźna instrukcja właściwego montażu
 • dwie możliwości kontroli szybkości zjazdu
 • system Auto-Lock ułatwiający przyjęcie właściwej pozycji roboczej bez konieczności manipulacji rączką lub blokowania przyrządu
 • wzmocnienia ze stali nierdzewnej w miejscach narażonych na większe tarcie
 • rączka automatycznie powracająca do pozycji wyjściowej
 • mocowanie liny w przyrządzie bez konieczności wypinania go z uprzęży
 • kompatybilny z linami o średnicach 10-11,5 mm
 • maksymalne obciążenie robocze: 200 kg
Specyfikacja
 • Waga 400 g

Przedstawione opinie o produkcie nie podlegają weryfikacji pod kątem ich pochodzenia od konsumentów, którzy używali produktu lub go nabyli.

Napisz własną recenzję
Dodaj opinię dla produktu:PRZYRZĄD ZJAZDOWY RIG
Twoja ocena