Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. W toku przeglądania naszego portalu możemy gromadzić informacje pochodzące z twojego komputera (tzw. Profilowanie). Szczegółowe informacje, w tym o prawie sprzeciwu znajdziesz w Polityce Prywatności
Koszyk:

ZESTAW PERFORMANCE WASH+PERFORMANCE REPEL PLUS

79,99 zł
Cena za litr: 139,11 zł

Zestaw do pełnej pielęgnacji odzieży technicznej. Płyn piorący oraz impregnat, który można używać z każdą odzieżą wodoodporną.

Więcej
 • Darmowa wysyłka od 299,00 zł
 • 90 dni na zwrot
Dostępność w sklepach:
Sklep internetowy
ul. Polaka 18 Wrocław
ul. Bogusławskiego 45 Wrocław

Zestaw Performance Wash+Performance Repel Plus to zestaw dwóch produktów, z którymi właściwie wyczyścisz i zaimpregnujesz techniczną odzież. Jest to zestaw złożony z płynu piorącego oraz impregnatu z praktycznym atomizerem, który ułatwia nanoszenie hydrofobowej powłoki na odzież outdoor.

Płyn Performance Wash to środek, który dobrze pierze, wywabia plamy oraz nadaje produktom świeżości. Płyn działa już w bezpiecznej dla odzieży outdoor temperaturze 30°C. Nadaje się ona do prania odzieży z membranami (GORE-TEX®, eVent® i innymi), może służyć do pielęgnacji polarów, bielizny syntetycznej i akcesoriów. Środek skutecznie odnawia pierwotne właściwości, takie jak oddychalność czy termoizolacyjność.

Impregnat Performance Repel Plus to impregnat o ulepszonej, bezpiecznej dla zdrowia i środowiska formule ATP. Stworzony na bazie impregnat wolny jest od fluorokarbonów. Wyposażona w atomizer butelka impregnatu pozwala szybko odnowić hydrofobową powłokę DWR, która zabezpieczy zewnętrzny materiał przed wchłanianiem wody. Plusem nowoczesnej i ekologicznej formuły tego impregnatu jest to, że odzieży po zaimpregnowaniu nie trzeba poddawać obróbce termicznej. Bez wygrzewania materiał zyska odnowiony DWR.

Właściwości

 • zestaw do impregnowania odzieży i czyszczenia ubrań outdoor
 • płyn czyszczący nadaje się do kurtek membranowych, softshelli, bielizny syntetycznej, akcesoriów
 • impregnat przeznaczony do odnawiania powłoki hydrofobowej w kurtkach membranowych
 • impregnat polecany do kurtek GORE-TEX®, eVent® i innych membran
 • wolne od PFC formuły przyjazne dla środowiska
 • impregnat z atomizerem ułatwiającym nanoszenie
 • aktywacja impregnacji nie wymaga obróbki cieplnej

Technologie

 • Pojemność 300 ml (płyn czyszczący)
  275 ml (impregnat)
Filmy dotyczące produktu

Dodaj opinię dla produktu:
ZESTAW PERFORMANCE WASH+PERFORMANCE REPEL PLUS