Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. W toku przeglądania naszego portalu możemy gromadzić informacje pochodzące z twojego komputera (tzw. Profilowanie). Szczegółowe informacje, w tym o prawie sprzeciwu znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodatkowe 10% rabatu z kodem PIERWSZE_SNIEGI
Jeszcze tylko przez
d
h
min
sek
Koszyk:

PŁYTKA MAGNETYCZNA ATTRAC TOOL

Cena 75,65 zł 89,00 zł
Oszczędzasz 15%

Płytka magnetyczna do odkładania narzędzi podczas prac wysokościowych.

Więcej
  • Darmowa wysyłka od 299,00 zł
  • 90 dni na zwrot
Dostępność w sklepach:
Sklep internetowy
ul. Polaka 18 Wrocław
ul. Bogusławskiego 45 Wrocław

Attrac Tool to prosty, ale jakże użyteczny patent. Usprawnia on pracę monterów i techników linowych, którzy operują narzędziami podczas prac wysokościowych.Na płytkę z silnym magnesem można odkładać narzedzia na krótką chwilę. Należy pamiętać, że wszystkie narzędzia muszą być przypięte do lonży sprzętowych, by nie poszybować w dół i nie stworzyć niebezpiecznej sytuacji. Nie mniej jednak trudno wyobrazić sobie łatwiejszy i bardziej ergonomiczny sposób do odkładania kluczy, wkrętów, śrub. Płytkę można przypiąć do konstrukcji, przy której się pracuje. Można zainstalować ją także przy uprzęży w części biodrowej lub na szelce. Do przypinania służą załączone do płytki karabinki i pasek z szybką klamrą. Płytki magnetycznej marki Beal można używać w poziomie i pionie. Samodzielnie zdecydujesz jak będzie Ci się z nią pracowało najwygodniej.

Właściwości

  • płytka magnetyczna do odkładania narzędzi, wkrętów, śrub, kluczy
  • 2 karabinki i pasek z szybką klamra do mocowania
  • możliwość użytkowania w pionie i w poziomie

Uwaga! Płytka wymaga stosowania uchwytów narzędziowych. Nie wolno odkładać na nią kluczy i narzędzi, które mogą swobodnie spaść z wysokości.

Dodaj opinię dla produktu:
PŁYTKA MAGNETYCZNA ATTRAC TOOL