PRZEWODNIK WSPINACZKOWY POLSKA 1

Ocena:
0% of 100
Cena 125,99 zł
W magazynie
sku
0002790700000035

Pierwszy z trzytomowej serii przewodnik wspinaczkowy. Obejmuje Sudety i Przedgórze Sudeckie.

Więcej
  • Darmowa wysyłka od 359 zł
  • Zwrot w 30 dni
  • Eko paczka
Dostępność w sklepach:
Jeśli widzisz dostępność towaru w danym sklepie i składasz zamówienie z odbiorem osobistym, nie oznacza to, że zakupy można odebrać od razu. Zamówienia z odbiorem osobistym realizujemy z magazynu głównego w ciągu 1 dnia roboczego. O możliwości odbioru zakupów poinformujemy Cię mailowo.

Paweł Haciski nie próżnuje. Po kultowej serii przewodników wspinaczkowych po Jurze, oddaje do rąk wspinaczy topo po rejonach położonych w Sudetach i na Przedgórzu Sudeckim. Na kartach przewodnikach opisano rejon od Bolesławca do Międzygórza.

Dolny Śląsk to atrakcyjny cel dla wspinaczy. Bez względu na stopień zaawansowania można tu znaleźć skały i drogi odpowiednie dla siebie. Zróżnicowanie geologiczne sprawia, że każdy znajdzie tu ulubione formacje i rodzaj skały - granit, gnejs, piaskowiec, zlepieniec… Bogactwo atrakcji turystycznych Dolnego Śląska czyni region atrakcyjnym także podczas dni restowych. W Sudetach i okolicy jest co robić, gdy szpej trzeba odłożyć na chwilę do bagażnika czy szafy.

Przewodnik ma przejrzysty układ, a liczba przydatnych informacji zaskakuje najbardziej wymagających użytkowników. Opis uzupełniają współrzędne skał, godziny nasłonecznienia danej skały to zalety przewodnika dla wspinaczy. Przewodnik obejmuje rejony takie jak: Sokoliki, Rudawy Janowickie, Hejszowina, rejony między Bolesławcem a Złotoryją, rejony między Szklarską Porębą i Karpaczem, okolice Wałbrzycha, rejon Szczytnej.

Cechy produktu
  • przejrzysty układ
  • bogate informacje przydatne dla wspinaczy
  • schematy rejonów , współrzędne, godziny nasłonecznienia skał
  • miękka oprawa

Autor: Paweł Haciski
Tytuł: Polska 1: Sudety Przedgórze Sudeckie
Rok wydania: 2019
Liczba stron: 376

Przedstawione opinie o produkcie nie podlegają weryfikacji pod kątem ich pochodzenia od konsumentów, którzy używali produktu lub go nabyli.

Napisz własną recenzję
Dodaj opinię dla produktu:PRZEWODNIK WSPINACZKOWY POLSKA 1
Twoja ocena