KSIĄŻKA KUKUCZKA OPOWIEŚĆ O NAJSŁYNIEJSZYM POLSKIM HIMALAIŚCIE

Ocena:
100% of 100
Cena 44,90 zł
Brak w magazynie
sku
0002260100000035

Biografia Jerzego Kukuczki

Więcej
Wybrany produkt jest NIEDOSTĘPNY

Jeśli chcesz otrzymać powiadomienie, gdy tylko produkt pojawi się w sklepie, zostaw swój adres e-mail.

Administratorem przekazywanych danych osobowych jest Skalnik sp. z o.o., ul. Długosza 59-75, 51-162 Wrocław, KRS: 0000344563 Podawane dane osobowe, w braku odmiennej zgody, przetwarzane będą celem realizacji powiadomienia o dostępności towaru.

  • Darmowa wysyłka od 299 zł
  • Darmowy zwrot w 90 dni
Dostępność w sklepach:
Aby sprawdzić dostępność w sklepach stacjonarnych, wybierz najpierw kolor i rozmiar dla tego produktu.
Jeśli widzisz dostępność towaru w danym sklepie i składasz zamówienie z odbiorem osobistym, nie oznacza to, że zakupy można odebrać od razu. Zamówienia z odbiorem osobistym realizujemy z magazynu głównego w ciągu 1 dnia roboczego. O możliwości odbioru zakupów poinformujemy Cię mailowo.

Kim był i co osiągnął Jerzy Kukuczka dobrze wiedzą chyba wszyscy. Ale jaki naprawdę był nasz as himalaizmu? Próbę odpowiedzi na to pytanie podjęli autorzy książki “Kukuczka. Opowieść o najsłynniejszym polskim himalaiście”. Od wychowania w śląskiej rodzinie, przez pierwsze zafascynowanie skałkami i Tatrami, po zdobycie Korony Himalajów i Karakorum. Reinhold Messner napisał o nim, że jest wielki i tę wielkość odmienia się w przypadku Kukuczki przez wszystkie przypadki. Kukuczka to legenda, człowiek, który nie tylko zdobył najwyższe szczyty, ale wytyczył wiele nowych, trudnych dróg, nie bał się wyzwań. Takie sukcesy wymagają jednak specyficznego charakteru, uporu w dążeniu do celu i bezkompromisowości. Autorzy biografii przedstawiają nieznane dotąd fakty, pytają rodzinę, znajomych i partnerów górskich, wczytują się w słowa zapisane ręką himalaisty w pamiętniku - z tych rozmów powstaje obraz odbrązowiony, bardzo ludzki. Portret człowieka ogarniętego pasją dążenia do celu niekiedy za wszelką cenę.

Właściwości
  • Tytuł: Kukuczka. Opowieść o najsłynniejszym polskim himalaiście
  • Oprawa: zintegrowana
  • Liczba stron: 400
  • Autorzy: Dariusz Kortko, Marcin Pietraszewski
Napisz własną recenzję
Dodaj opinię dla produktu:KSIĄŻKA KUKUCZKA OPOWIEŚĆ O NAJSŁYNIEJSZYM POLSKIM HIMALAIŚCIE
Twoja ocena