KSIĄŻKA KURTYKA. SZTUKA WOLNOŚCI.

Ocena:
0% of 100
Cena 44,90 zł
Brak w magazynie
sku
0002299100000035

Pierwsza biografia Wojciecha Kurtyki.

Więcej
Wybrany produkt jest NIEDOSTĘPNY

Jeśli chcesz otrzymać powiadomienie, gdy tylko produkt pojawi się w sklepie, zostaw swój adres e-mail.

Administratorem przekazywanych danych osobowych jest Skalnik sp. z o.o., ul. Długosza 59-75, 51-162 Wrocław, KRS: 0000344563 Podawane dane osobowe, w braku odmiennej zgody, przetwarzane będą celem realizacji powiadomienia o dostępności towaru.

  • Darmowa wysyłka od 299 zł
  • Darmowy zwrot w 90 dni
Dostępność w sklepach:
Aby sprawdzić dostępność w sklepach stacjonarnych, wybierz najpierw kolor i rozmiar dla tego produktu.
Jeśli widzisz dostępność towaru w danym sklepie i składasz zamówienie z odbiorem osobistym, nie oznacza to, że zakupy można odebrać od razu. Zamówienia z odbiorem osobistym realizujemy z magazynu głównego w ciągu 1 dnia roboczego. O możliwości odbioru zakupów poinformujemy Cię mailowo.

Spod pióra Bernadette McDonald, byłej dyrektor festiwalu filmowego w Banff, wyszła biografia Wojtka Kurtyki. Pierwsza, do której udało się namówić jednego z najwybitniejszych wspinaczy świata. Partnera wspinaczkowego m.in. Jerzego Kukuczki, Alexa MacIntyre’a, Erharda Loretana i prekursora lekkiego (tzw. alpejskiego) stylu wspinaczki na ośmiotysięczniki. Autorka prowadzi czytelnika od dolnośląskiego dzieciństwa przez odkrycie skałek i Tatr, a zdobywania najwyższych góry świata, po trudną technicznie wspinaczkę. Dla Kurtyki obcowanie z przyrodą, pokonywanie coraz bardziej wymagających technicznie dróg to rodzaj religii. Ale nade wszystko - wolności. Tej, której w czasach jego młodości brakowało, a on dążył do niej własnymi drogami i na swój sposób.

Właściwości
  • Tytuł: Kurtyka. Sztuka wolności
  • Oprawa: zintegrowana
  • Liczba stron: 368
  • Autorka: Bernadette McDonald
Napisz własną recenzję
Dodaj opinię dla produktu:KSIĄŻKA KURTYKA. SZTUKA WOLNOŚCI.
Twoja ocena