KSIĄŻKA SKALNI WOJOWNICY. TRENING MENTALNY DLA WSPINACZY

Ocena:
100% of 100
Cena 22,49 zł Cena 29,99 zł
Brak w magazynie
sku
0001620100000035

Najlepsi wspinacze, których projekty skalne zapierają dech w równym stopniu, co o trening ciała dbają także o trening psyche.

Więcej
Wybrany produkt jest NIEDOSTĘPNY

Jeśli chcesz otrzymać powiadomienie, gdy tylko produkt pojawi się w sklepie, zostaw swój adres e-mail.

Administratorem przekazywanych danych osobowych jest Skalnik sp. z o.o., ul. Długosza 59-75, 51-162 Wrocław, KRS: 0000344563 Podawane dane osobowe, w braku odmiennej zgody, przetwarzane będą celem realizacji powiadomienia o dostępności towaru.

  • Darmowa wysyłka od 299 zł
  • Darmowy zwrot w 100 dni
Dostępność w sklepach:
Jeśli widzisz dostępność towaru w danym sklepie i składasz zamówienie z odbiorem osobistym, nie oznacza to, że zakupy można odebrać od razu. Zamówienia z odbiorem osobistym realizujemy z magazynu głównego w ciągu 1 dnia roboczego. O możliwości odbioru zakupów poinformujemy Cię mailowo.

Autorem poradnika "Skalni wojownicy" jest amerykański wspinacz Arno Ilgner, który od wielu lat szkoli innych wspinaczy. Do stworzenia programu treningu mentalnego wykorzystał zarówno własne doświadczenie wspinaczkowe i trenerskie, jak i wiedzę z psychologii sportu. Autorski program Droga Skalnego Wojownika stworzony przez Ilgnera od lat cieszy się powodzeniem wśród wspinaczy. Teraz także polscy czytelnicy mogą zapoznać się z opracowanym przez Ilgnera programem, którego celem jest przezwyciężanie ograniczeń, z jakimi na poziomie psychiki muszą zmierzyć się wspinacze.

Książka to nie tylko rozważania teoretyczne, chociaż dają one wgląd w cały proces myślowy osób decydujacych się na podnoszenie swoich umiejętności w sporcie powszechnie uważanym za ekstremalny. Autor przewodnika przedstawia ułożony przez siebie program treningu mentalnego, uczy budowania siły wewnętrznej, pomaga w ocenie stopnia ryzyka i podejmowaniu decyzji. Proponuje także zestaw ćwiczeń, które przydadzą się wspinaczowi, by rozwijać swój mentalny potencjał, a co za tym idzie pokonywać kolejne bariery na drogach tradowych, sportowych i wielkościanowych.
Przewodnik "Skalni wojownicy" polecają najbardziej znani wspinacze świata, m.in. Tommy Caldwell,Eric J. Hörst czy John Gill.

Właściwości
  • tematem głównym jest trening mentalny wspinacza
  • autorem jest ceniony instruktor wspinaczki
  • część teoretyczna a także praktyczna - ćwiczeniowa
  • porady docenione przez najlepszych wspinaczy świata
  • przeznaczenie dla osób wspinających się tradowo, sportowo i wielkościanowo

tytuł: Skalni wojownicy. Trening mentalny dla wspinaczy
język wydania: polski
rok wydania: 2018
wydanie: drugie
wydawca: Sudetica Verticalia
autor: Arno Ilgner
liczba stron: 168
oprawa: miękka

Arno Ilgner to doświadczony amerykański wspinacz i instruktor. Na bazie swoich osobistych doświadczeń wspinaczkowych zdobytych podczas licznych, trudnych przejść na własnej asekuracji, szerokiej wiedzy literaturowej oraz wieloletniej praktyki trenerskiej opracował w 1995 roku unikalny program treningu mentalnego, zwanego Drogą Skalnego Wojownika.

Spis treści:
- O autorze
- Od polskiego wydawcy
- Przedmowa - John Long
- Słowo wstępne
- Wprowadzenie
- Rozdział 1 Budzenie świadomości
- Rozdział 2 Życie jest subtelne
- Rozdział 3 Akceptacja odpowiedzialności
- Rozdział 4 Dawanie
- Rozdział 5 Dokonanie wyboru
- Rozdział 6 Słuchanie
- Rozdział 7 Podróż
- Zakończenie
- Ćwiczenia
- Literatura
- Skalni Wojownicy w opiniach wspinaczy

Przedstawione opinie o produkcie nie podlegają weryfikacji pod kątem ich pochodzenia od konsumentów, którzy używali produktu lub go nabyli.

Napisz własną recenzję
Dodaj opinię dla produktu:KSIĄŻKA SKALNI WOJOWNICY. TRENING MENTALNY DLA WSPINACZY
Twoja ocena