Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. W toku przeglądania naszego portalu możemy gromadzić informacje pochodzące z twojego komputera (tzw. Profilowanie). Szczegółowe informacje, w tym o prawie sprzeciwu znajdziesz w Polityce Prywatności
Jesienne spadki cen -23%
Jeszcze tylko przez
d
h
min
sek
Koszyk:

KSIĄŻKA SKALNI WOJOWNICY. TRENING MENTALNY DLA WSPINACZY

29,90 zł

Najlepsi wspinacze, których projekty skalne zapierają dech w równym stopniu, co o trening ciała dbają także o trening psyche.

Więcej
  • Darmowa wysyłka od 299,00 zł
  • 90 dni na zwrot

Autorem poradnika "Skalni wojownicy" jest amerykański wspinacz Arno Ilgner, który od wielu lat szkoli innych wspinaczy. Do stworzenia programu treningu mentalnego wykorzystał zarówno własne doświadczenie wspinaczkowe i trenerskie, jak i wiedzę z psychologii sportu. Autorski program Droga Skalnego Wojownika stworzony przez Ilgnera od lat cieszy się powodzeniem wśród wspinaczy. Teraz także polscy czytelnicy mogą zapoznać się z opracowanym przez Ilgnera programem, którego celem jest przezwyciężanie ograniczeń, z jakimi na poziomie psychiki muszą zmierzyć się wspinacze.

Książka to nie tylko rozważania teoretyczne, chociaż dają one wgląd w cały proces myślowy osób decydujacych się na podnoszenie swoich umiejętności w sporcie powszechnie uważanym za ekstremalny. Autor przewodnika przedstawia ułożony przez siebie program treningu mentalnego, uczy budowania siły wewnętrznej, pomaga w ocenie stopnia ryzyka i podejmowaniu decyzji. Proponuje także zestaw ćwiczeń, które przydadzą się wspinaczowi, by rozwijać swój mentalny potencjał, a co za tym idzie pokonywać kolejne bariery na drogach tradowych, sportowych i wielkościanowych.
Przewodnik "Skalni wojownicy" polecają najbardziej znani wspinacze świata, m.in. Tommy Caldwell,Eric J. Hörst czy John Gill.

Właściwości

  • tematem głównym jest trening mentalny wspinacza
  • autorem jest ceniony instruktor wspinaczki
  • część teoretyczna a także praktyczna - ćwiczeniowa
  • porady docenione przez najlepszych wspinaczy świata
  • przeznaczenie dla osób wspinających się tradowo, sportowo i wielkościanowo

tytuł: Skalni wojownicy. Trening mentalny dla wspinaczy
język wydania: polski
rok wydania: 2018
wydanie: drugie
wydawca: Sudetica Verticalia
autor: Arno Ilgner
liczba stron: 168
oprawa: miękka

Arno Ilgner to doświadczony amerykański wspinacz i instruktor. Na bazie swoich osobistych doświadczeń wspinaczkowych zdobytych podczas licznych, trudnych przejść na własnej asekuracji, szerokiej wiedzy literaturowej oraz wieloletniej praktyki trenerskiej opracował w 1995 roku unikalny program treningu mentalnego, zwanego Drogą Skalnego Wojownika.

Spis treści:
- O autorze
- Od polskiego wydawcy
- Przedmowa - John Long
- Słowo wstępne
- Wprowadzenie
- Rozdział 1 Budzenie świadomości
- Rozdział 2 Życie jest subtelne
- Rozdział 3 Akceptacja odpowiedzialności
- Rozdział 4 Dawanie
- Rozdział 5 Dokonanie wyboru
- Rozdział 6 Słuchanie
- Rozdział 7 Podróż
- Zakończenie
- Ćwiczenia
- Literatura
- Skalni Wojownicy w opiniach wspinaczy

Dodaj opinię dla produktu:
KSIĄŻKA SKALNI WOJOWNICY. TRENING MENTALNY DLA WSPINACZY