Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. W toku przeglądania naszego portalu możemy gromadzić informacje pochodzące z twojego komputera (tzw. Profilowanie). Szczegółowe informacje, w tym o prawie sprzeciwu znajdziesz w Polityce Prywatności
Koszyk:

KSIĄŻKA SKALNI WOJOWNICY. TRENING MENTALNY DLA WSPINACZY

29,90 zł

Najlepsi wspinacze, których projekty skalne zapierają dech w równym stopniu, co o trening ciała dbają także o trening psyche.

Więcej
  • Darmowa wysyłka od 299,00 zł
  • 90 dni na zwrot
Dostępność w sklepach:
Sklep internetowy
ul. Polaka 18 Wrocław
ul. Bogusławskiego 45 Wrocław

Autorem poradnika "Skalni wojownicy" jest amerykański wspinacz Arno Ilgner, który od wielu lat szkoli innych wspinaczy. Do stworzenia programu treningu mentalnego wykorzystał zarówno własne doświadczenie wspinaczkowe i trenerskie, jak i wiedzę z psychologii sportu. Autorski program Droga Skalnego Wojownika stworzony przez Ilgnera od lat cieszy się powodzeniem wśród wspinaczy. Teraz także polscy czytelnicy mogą zapoznać się z opracowanym przez Ilgnera programem, którego celem jest przezwyciężanie ograniczeń, z jakimi na poziomie psychiki muszą zmierzyć się wspinacze.

Książka to nie tylko rozważania teoretyczne, chociaż dają one wgląd w cały proces myślowy osób decydujacych się na podnoszenie swoich umiejętności w sporcie powszechnie uważanym za ekstremalny. Autor przewodnika przedstawia ułożony przez siebie program treningu mentalnego, uczy budowania siły wewnętrznej, pomaga w ocenie stopnia ryzyka i podejmowaniu decyzji. Proponuje także zestaw ćwiczeń, które przydadzą się wspinaczowi, by rozwijać swój mentalny potencjał, a co za tym idzie pokonywać kolejne bariery na drogach tradowych, sportowych i wielkościanowych.
Przewodnik "Skalni wojownicy" polecają najbardziej znani wspinacze świata, m.in. Tommy Caldwell,Eric J. Hörst czy John Gill.

Właściwości

  • tematem głównym jest trening mentalny wspinacza
  • autorem jest ceniony instruktor wspinaczki
  • część teoretyczna a także praktyczna - ćwiczeniowa
  • porady docenione przez najlepszych wspinaczy świata
  • przeznaczenie dla osób wspinających się tradowo, sportowo i wielkościanowo

tytuł: Skalni wojownicy. Trening mentalny dla wspinaczy
język wydania: polski
rok wydania: 2018
wydanie: drugie
wydawca: Sudetica Verticalia
autor: Arno Ilgner
liczba stron: 168
oprawa: miękka

Arno Ilgner to doświadczony amerykański wspinacz i instruktor. Na bazie swoich osobistych doświadczeń wspinaczkowych zdobytych podczas licznych, trudnych przejść na własnej asekuracji, szerokiej wiedzy literaturowej oraz wieloletniej praktyki trenerskiej opracował w 1995 roku unikalny program treningu mentalnego, zwanego Drogą Skalnego Wojownika.

Spis treści:
- O autorze
- Od polskiego wydawcy
- Przedmowa - John Long
- Słowo wstępne
- Wprowadzenie
- Rozdział 1 Budzenie świadomości
- Rozdział 2 Życie jest subtelne
- Rozdział 3 Akceptacja odpowiedzialności
- Rozdział 4 Dawanie
- Rozdział 5 Dokonanie wyboru
- Rozdział 6 Słuchanie
- Rozdział 7 Podróż
- Zakończenie
- Ćwiczenia
- Literatura
- Skalni Wojownicy w opiniach wspinaczy

Dodaj opinię dla produktu:
KSIĄŻKA SKALNI WOJOWNICY. TRENING MENTALNY DLA WSPINACZY