Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. W toku przeglądania naszego portalu możemy gromadzić informacje pochodzące z twojego komputera (tzw. Profilowanie). Szczegółowe informacje, w tym o prawie sprzeciwu znajdziesz w Polityce Prywatności
Koszyk:

SZUKAMY MODELKI DO STAŁEJ WSPÓŁPRACY

Modelka wrocław skalnik

Oferta nieaktualna

Kim jesteśmy

Skalnik to jeden z największych sklepów outdoor w Polsce. Od 25 lat dostarczamy odzież i wyposażenie dla turystów, wspinaczy i osób kochających podróże. Prowadzimy trzy sklepy stacjonarne i jeden z największych sklepów internetowych, którego oferta kierowana jest do aktywnych osób, spędzających wolny czas w górach. Współpracując z nami będziesz tworzyć ofertę jednego z liderów branży outdoor w Polsce.

Kogo szukamy

Poszukujemy fotomodelki do stałej współpracy przy budowaniu oferty naszego sklepu internetowego. Szukamy dziewczyny, która świetnie czuje się przed obiektywem i chce brać udział w zdjęciowych i filmowych sesjach produktowych oraz tworzyć outdoorowe lookbooki. Modelka powinna mieć między 170 a 175 cm wzrostu.

Szczegóły sesji

Oferta naszego sklepu jest szeroka, dlatego podczas sesji zdjęciowych pozuje się w odzieży sportowej i sportowej bieliźnie. Nie musisz mieć dużego doświadczenia i portfolio pełnego współpracy ze znanymi markami. Poszukujemy modelek naturalnych i dyspozycyjnych.

  • Grafik ustalamy indywidualnie. W czasie sezonowych zmian odzieży (wrzesień-październik/luty-marzec) sesji jest najwięcej, zwykle raz w tygodniu
  • Sesje organizujemy od poniedziałku do piątku, w naszej siedzibie we Wrocławiu (ul. Długosza)
  • Oferujemy stawkę 80 zł (netto) za godzinę zdjęć produktowych
  • Przed sesją odbywa się profesjonalny wizaż, który jest wliczany do czasu pracy

Jak wysłać zgłoszenie

Zainteresowała Cię nasza oferta? Wyślij zgłoszenie na adres: kasia@skalnik.pl. W mailu prześlij nam kilka swoich zdjęć twarzy i całej sylwetki (zdjęcia typu polaroid), a także podaj swoje wymiary (wzrost, waga, biust, talia, biodra). Napisz nam też kilka słów o sobie. Możesz napisać coś o swoim dotychczasowym doświadczeniu przed obiektywem. Jeśli dopiero zaczynasz, możesz napisać, czemu chcesz spróbować sił w modelingu. Odpowiemy na wybrane zgłoszenia, następnie skontaktujemy się z wybranymi osobami, by zaprosić je na próbną sesję zdjęciową.

Do zgłoszenia załącz koniecznie klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym wizerunku, w procesie rekrutacji na stanowisko fotomodelki, prowadzonej przez firmę "Skalnik" Sp. z o.o. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści tych danych i możliwości ich poprawiania, a także o prawie wycofania zgody na przetwarzanie tych danych w każdym czasie. Wyrażam zgodę/ nie wyrażam zgody* (niepotrzebne skreślić) na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez firmę "Skalnik" Sp. z o.o.

Przykładowe zdjęcia

Wykonujemy głównie zdjęcia produktowe. Cała odzież zamówiona na dany sezon musi zostać sfotografowana. Będziemy więc robić zdjęcia kurtek, spodni, koszulek, bielizny a nawet sukienek. Cały przekrój zdjęć produktowych możesz sprawdzić w naszym dziale odzież damska. Jako nasza modelka możesz zostać również zaangażowana do innych projektów. Czasami tworzymy studyjne lookbooki (wszystkie zobacz tutaj) i filmy produktowe (sprawdź tutaj).

Modelka odzież skalnik