CZAPKA GOCAP C PLUS BOX-STANLEE

Ocena:
0% of 100
Brak w magazynie
Tylko %1 pozostał
sku
00078579-stanlee

Oddychająca czapka sportowa z szerokim, giętkim daszkiem.

Więcej
Wybrany produkt jest NIEDOSTĘPNY

Jeśli chcesz otrzymać powiadomienie, gdy tylko produkt pojawi się w sklepie, zostaw swój adres e-mail.

Administratorem przekazywanych danych osobowych jest Skalnik sp. z o.o., ul. Długosza 59-75, 51-162 Wrocław, KRS: 0000344563 Podawane dane osobowe, w braku odmiennej zgody, przetwarzane będą celem realizacji powiadomienia o dostępności towaru.

 • Darmowa wysyłka od 299 zł
 • Darmowy zwrot w 100 dni
Dostępność w sklepach:
Jeśli widzisz dostępność towaru w danym sklepie i składasz zamówienie z odbiorem osobistym, nie oznacza to, że zakupy można odebrać od razu. Zamówienia z odbiorem osobistym realizujemy z magazynu głównego w ciągu 1 dnia roboczego. O możliwości odbioru zakupów poinformujemy Cię mailowo.

Czapka GoCap C Plus Box to wygodna czapka sportowa wykonana z oddychającego materiału COOLmatic. Ma szeroki, giętki daszek oraz krój, dzięki któremu świetnie dopasowuje się do kształtu głowy. Do jej produkcji użyto włókien Repreve z recyklingu butelek plastikowych. 

Podczas biegów i innych intensywnych aktywności sportowych sprawne odprowadzanie wilgoci ma kluczowe znaczenie dla utrzymania prawidłowej temperatury głowy. Dlatego Ciele szyje swoje czapki GoCap z przewiewnej, szybko transportującej wilgoć na zewnątrz siateczki COOLmatic. Jest ona przy tym gęsta, a jej wykończenie chroni głowę przed promieniowaniem UV na poziomie UPF 40. 

Czapka ma wygodny krój i nie odstaje od głowy. Składa się z sześciu paneli i ma płaski szczyt. Za doskonałe dopasowanie odpowiada elastyczny otok oraz możliwość regulacji obwodu do maksymalnie 58 cm. Czapka posiada szeroki, ale jednocześnie giętki daszek. Można go łatwo ustawić tak, by jak najlepiej chronił oczy przed słońcem. Jego elastyczność sprawia też, że czapkę można łatwo schować do plecaka. Dla lepszej widoczności po zmroku zastosowano elementy odblaskowe. Czapkę można prać w pralce automatycznej.

Podobnie jak inne nakrycia głowy Ciele, także czapka GoCap wykonana jest zgodnie z zasadami odpowiedzialności społecznej i ekologicznej produkcji. Świadczą o tym certyfikaty Fair Trade i Global Recycled Standard. Do wykonania czapki użyto włókien Repreve otrzymywanych w drodze recyklingu butelek plastikowych. 

Właściwości
 • czapka sportowa z szerokim daszkiem

 • zaprojektowana dla sportowców, szczególnie biegaczy

 • pasuje na głowę o maksymalnym obwodzie 58 cm

 • oddychająca, odprowadzająca wilgoć siateczka COOLmatic

 • pomaga w utrzymaniu prawidłowej temperatury głowy w czasie intensywnego ruchu

 • świetnie dopasowana, nie zsuwa się z głowy podczas ruchu

 • elastyczny otok i regulacja z tyłu pomagają w perfekcyjnym odpasowaniu do głowy

 • szeroki, plaski, giętki daszek

 • materiał z ochroną przed promieniowaniem UV UPF 40

 • elementy odblaskowe poprawiające widoczność po zmroku

 • czapkę można prać w pralce automatycznej

 • wykonana z włókien Repreve z recyklingu butelek plastikowych

 • posiada certyfikaty Fair Trade i Global Recycled Standard

Technologie
 • Materiał Repreve - poliester z recyklingu 100%
 • Wymiary obwód głowy do 58 cm
 • Kolor Zielony
ODDYCHAJĄCYODDYCHAJĄCY
EKOLOGICZNYEKOLOGICZNY
SZYBKOSCHNĄCYSZYBKOSCHNĄCY
ELEMENTY ODBLASKOWEELEMENTY ODBLASKOWE
OCHRONA UVOCHRONA UV
SPOŁECZNIE ODPOWIEDZIALNYSPOŁECZNIE ODPOWIEDZIALNY
MATERIAŁ Z RECYKLINGUMATERIAŁ Z RECYKLINGU

REPREVE to wiodąca światowa marka włókien poliestrowych otrzymywanych w drodze recyklingu. Wysokiej jakości włókna otrzymywane są w 100% przez przetwarzanie materiałów ze zużytych butelek plastikowych oraz odpadów produkcyjnych. Włókno jest otrzymywane w zrównoważony sposób, przy mniejszym zużyciu wody i energii oraz zmniejszonej emisji dwutlenku węgla do atmosfery. Cały proces jest certyfikowany i sprawdzany na każdym etapie.

Fair Trade Certified™ to znak poświadczający przynależność do ruchu Fair Trade. Jest to globalny ruch zrzeszający producentów, którzy w biznesie kierują się zasadami zmierzającymi do działań na rzecz poszanowania ludzi i ochrony planety. Ruch Fair Trade wierzy, że każdy podejmuje (lub powinien podejmować) działania, które są dobre dla naszych rodzin, innych ludzi i planety, na której żyjemy. W Fair Trade powszechne jest przekonanie, że kupowanie i sprzedawanie produktów wiąże nas z życiem innych ludzi, dlatego konsumenci powinni być odpowiedzialni w swych wyborach. Wybór produktów z tym znakiem to wsparcie dla firm, które troszczą się o przestrzeganie zasad sprawiedliwego handlu oraz działają na rzecz ograniczania negatywnego wpływu biznesu na środowisko naturalne.

Global Recycled Standard (GRS) to dobrowolny standard produktu służący do śledzenia i weryfikacji zawartości materiałów pochodzących z recyklingu w produkcie końcowym. Norma dotyczy całego łańcucha dostaw i dotyczy identyfikowalności, zasad ochrony środowiska, wymogów społecznych, zawartości chemicznej i etykietowania.

Przedstawione opinie o produkcie nie podlegają weryfikacji pod kątem ich pochodzenia od konsumentów, którzy używali produktu lub go nabyli.

Napisz własną recenzję
Dodaj opinię dla produktu:CZAPKA GOCAP C PLUS BOX-STANLEE
Twoja ocena