CZAPKA POWDER TOWN BEANIE-FITZ ROY STRIPE KNIT-SMOLDER BLUE

Ocena:
0% of 100
Cena 219,00 zł
W magazynie
Tylko %1 pozostał
sku
00048313-fitzroystripeknit_smolderblue

Wszechstronna czapka z poliestru z recyklingu o niebanalnym wzornictwie

Więcej
 • Darmowa wysyłka od 299 zł
 • 90 dni na zwrot
Dostępność w sklepach:
Aby sprawdzić dostępność w sklepach stacjonarnych, wybierz najpierw kolor i rozmiar dla tego produktu.

Czapka Powder Town Beanie jest wszechstronnym towarzyszem zimowych wycieczek, podróży, a także codziennego życia. Ciepła, dobrze odprowadzająca wilgoć ma klasyczny, nieco oldschoolowy krój i niebanalny design, który będzie świetnym dodatkiem każdego ubioru, zarówno miejskiego, jak i outdoorowego.

Zgodnie z zasadami, które przyświecają firmie Patagonia czapka została wyprodukowana z materiału pochodzącego z recyklingu. Ekologiczny poliester powstał z przetworzenia odpadów, co przyczynia się do poprawy stanu środowiska naturalnego. W jej produkcji kierowano się także wartościami Fair Trade, co potwierdza certyfikat Fair Trade Certified™. Czapka jest ciepła, a uszy i czoło zabezpiecza dodatkowo przed chłodem wywinięta listwa. Dzianina dobrze odprowadza nadmiar wilgoci i zapobiega przegrzewaniu się głowy.
Czapka ma klasyczny wygląd nawiązujący do dawnych czapek narciarskich. Jej oryginalne wzory, w które wpleciono logo Patagonii nadają jej niebanalny wygląd.

Właściwości
 • wyprodukowana z poliestru z recyklingu

 • klasyczny krój czapki narciarskiej

 • wywinięty otok zabezpieczający uszy przed chłodem

 • dobrze odprowadza wilgoć

 • oryginalne wzory z wplecionym logo Patagonia

 • posiada certyfikat Fair Trade Certified™

Technologie
 • Materiał poliester z recyklingu 100%
 • Waga 173 g
 • Kolor Wielokolorowy
EKOLOGICZNYEKOLOGICZNY
SPOŁECZNIE ODPOWIEDZIALNYSPOŁECZNIE ODPOWIEDZIALNY
MATERIAŁ Z RECYKLINGUMATERIAŁ Z RECYKLINGU

Fair Trade Certified™ to znak poświadczający przynależność do ruchu Fair Trade. Jest to globalny ruch zrzeszający producentów, którzy w biznesie kierują się zasadami zmierzającymi do działań na rzecz poszanowania ludzi i ochrony planety. Ruch Fair Trade wierzy, że każdy podejmuje (lub powinien podejmować) działania, które są dobre dla naszych rodzin, innych ludzi i planety, na której żyjemy. W Fair Trade powszechne jest przekonanie, że kupowanie i sprzedawanie produktów wiąże nas z życiem innych ludzi, dlatego konsumenci powinni być odpowiedzialni w swych wyborach. Wybór produktów z tym znakiem to wsparcie dla firm, które troszczą się o przestrzeganie zasad sprawiedliwego handlu oraz działają na rzecz ograniczania negatywnego wpływu biznesu na środowisko naturalne.

Napisz własną recenzję
Dodaj opinię dla produktu:CZAPKA POWDER TOWN BEANIE-FITZ ROY STRIPE KNIT-SMOLDER BLUE
Twoja ocena