FILTR PERSONAL

Ocena:
100% of 100
Cena 107,91 zł Cena 119,90 zł
Brak w magazynie
sku
0001679000000035

Osobisty filtr do wody. Filtruje wodę z napotkanych źródeł dzięki membranie i wkładowi węglowemu. 

Więcej
Wybrany produkt jest NIEDOSTĘPNY

Jeśli chcesz otrzymać powiadomienie, gdy tylko produkt pojawi się w sklepie, zostaw swój adres e-mail.

Administratorem przekazywanych danych osobowych jest Skalnik sp. z o.o., ul. Długosza 59-75, 51-162 Wrocław, KRS: 0000344563 Podawane dane osobowe, w braku odmiennej zgody, przetwarzane będą celem realizacji powiadomienia o dostępności towaru.

  • Darmowa wysyłka od 299 zł
  • Darmowy zwrot w 100 dni
Dostępność w sklepach:
Jeśli widzisz dostępność towaru w danym sklepie i składasz zamówienie z odbiorem osobistym, nie oznacza to, że zakupy można odebrać od razu. Zamówienia z odbiorem osobistym realizujemy z magazynu głównego w ciągu 1 dnia roboczego. O możliwości odbioru zakupów poinformujemy Cię mailowo.

Filtr do wody Lifestraw Personal to fantastyczna skuteczność, potwierdzona licznymi nagrodami i wyróżnieniami. Dzięki technologii HollowFiber świetnie usuwa wszelkiego typu zanieczyszczenia, bakterie oraz pasożyty. Jeszcze nigdy filtrowanie wody nie było tak proste! Kompaktowa budowa Lifestraw Personal sprawia, że jedyne co musisz zrobić to włożyć go do źródła wody i pić! Filtr uzdatnia wodę za sprawą filtrowania jej przez membranę HollowFiber oraz wymienny wkład węglowy. Żywotność membrany równa jest przefiltrowaniu 4000 litrów wody, natomiast wkład węglowy należy wymieniać po każdych 100 litrach. 

Wymiary: 22 x 2,5 cm
Waga: 57 g

Właściwości
  • wkład HollowFiber bez dodatku chemicznych środków do uzdatniania wody
  • żywotność wkładu – ok. 4000 l wody
  • wymienny wkład węglowy, który nalezy wymieniać po przefiltrowaniu 100 l wody
  • skuteczne usuwanie zanieczyszczeń mechanicznych i biologicznych o średnicy większej niż 0.2µm – bakterii, pasożytów, pierwotniaków i innych zanieczyszczeń drobnocząsteczkowych
  • filtr nie wymaga użycia prądu ani części zamiennych
Technologie
  • Waga 57 g

Przedstawione opinie o produkcie nie podlegają weryfikacji pod kątem ich pochodzenia od konsumentów, którzy używali produktu lub go nabyli.

Napisz własną recenzję
Dodaj opinię dla produktu:FILTR PERSONAL
Twoja ocena