Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. W toku przeglądania naszego portalu możemy gromadzić informacje pochodzące z twojego komputera (tzw. Profilowanie). Szczegółowe informacje, w tym o prawie sprzeciwu znajdziesz w Polityce Prywatności
Koszyk:

GWARANCJA DOSTĘPNOŚCI TOWARU

Gwarancja dostępności towaru

Tysiące produktów od niewielkich i lekkich po całkiem duże, dodatkowo różne rozmiary i kolory. Nasz magazyn niemal zawsze pełen jest towaru, a my to wszystko, co jest w nim dostępne, oferujemy w sklepie internetowym. Część produktów można również kupić w dwóch wrocławskich sklepach stacjonarnych, które prowadzimy.

Sprzedajemy to, co mamy na magazynie

Zamawiając u nas produkt masz 99,99% pewności, że znajduje się on fizycznie na magazynie. Ten znikomy promil to – zdarzające się dość rzadko – błędy magazynowe. Szanujemy naszych klientów, jeśli zdarzy się błąd dostępności towaru poinformujemy Cię o tym natychmiast i pozostawimy decyzję.

Dzięki takiemu podejściu możemy zagwarantować wysyłkę w ciągu 24 godzin od momentu zaksięgowania wpłaty. Nasza praca to oferowanie nie tylko najwyższej jakości towarów w najniższych cenach, ale także dostępnych „od ręki”. W ten sposób uratowaliśmy już niejedną wyprawę i niezliczoną ilość wypadów w góry.

Dostępność rozmiarów i kolorów

Nasza strona internetowa jest zsynchronizowana z programem magazynowym. Towary, które widzisz w sklepie internetowym, faktycznie znajdują się w naszym magazynie bądź są dostępne w sklepach stacjonarnych.

Jeśli w sklepie internetowym brakuje jakiegoś koloru lub rozmiaru, oznacza to, że fizycznie ich nie mamy. Niekiedy możemy je "ściągnąć" na specjalne zamówienie klienta, ale wiąże się to z dodatkowym czasem oczekiwania.

Dostępność w sklepach stacjonarnych

Mieszkasz we Wrocławiu lub przejeżdżasz przez nasze miasto? Wolisz przymierzyć lub pooglądać towar, zanim ostatecznie się zdecydujesz na zakup? W przypadku wielu produktów bez problemu zrobisz to w naszych sklepach. Prowadzimy we Wrocławiu dwa sklepy stacjonarne, których asortyment nie zawsze się ze sobą pokrywa. Jeśli chcesz mieć pewność, gdzie znajduje się wybrany produkt wybierz jego kolor i rozmiar. Jeśli towar jest dostępny w sklepach stacjonarnych podświetli się właściwy sklep.

Pamiętaj jedynie, że może zdarzyć się sytuacja, kiedy to towar zostanie sprzedany, zanim dotrzesz do celu. Mamy na to radę - zamów towar przez internet z odbiorem osobistym i wybierz sklep stacjonarny, w którym go odbierzesz. Takie zamówienie trzeba wcześniej opłacić, ale na miejscu ostatecznie zdecydujesz, na które produkty chcesz otrzymać paragon. Płatność za pozostałe produkty, zostanie zwrócona przez system PayU.