Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. W toku przeglądania naszego portalu możemy gromadzić informacje pochodzące z twojego komputera (tzw. Profilowanie). Szczegółowe informacje, w tym o prawie sprzeciwu znajdziesz w Polityce Prywatności
Koszyk:

KOSZULKA FREE HAND FITZ ROY ORGANIC CREW WOMEN

Danska koszulka z ekologicznej bawełny z grafiką na plecach.

Więcej
 • Darmowa wysyłka od 299,00 zł
 • 90 dni na zwrot

Ten t-shirt Patagonia to 84% mniej zużytej wody i o 16% mniej CO2, niż w przypadku produkcji większości bawełnianych koszulek z krótkim rękawem. Model tej koszulki Patagonia wykonany został z bawełny organicznej, w pełni poszanowania dla natury i ludzi, którzy wytworzyli tę odzież.

Koszulka Free Hand Fitz Roy Organic Crew Women to na pierwszy rzut oka po prostu bawełniana koszulka z krótkim rękawem. Klasyczny krój z okrągłym kołnierzykiem, “regularny fit” nie wyróżniają jej na tle innych t-shirtów. Koszulka staje się trochę bardziej wyjątkowa za sprawą atrakcyjnego designu z grafiką na plecach i subtelną nazwą marki z przodu. Tym, co wyróżnia naprawdę tę koszulkę jest jednak sam materiał!

Bawełna organiczna, z której ją wykonano, wzrastała na ekologicznych uprawach w USA. Farma, z której pochodzi surowiec zjednoczony jest w organizacji Texas Organic Cotton Marketing Cooperative dbającej o zrównoważone uprawy. Dzięki bawełnie organicznej koszulka jest trwała i po wielu praniach zachowuje jakość. Materiał jest również bardzo przyjemny dla skóry. Nawet grafiki nadrukowuje się na tej bawełnie w procesach przyjaznych naturze, w których nie używa się szkodliwego PVC i ftalanów.

A to jeszcze nie wszystko. Koszulka wyprodukowana została nie tylko w poszanowaniu dla natury, ale i dla ludzi. Patagonia szyje w sposób społecznie odpowiedzialny, co potwierdza znak Fair Trade Certified™. Kupując tę koszulkę wiesz, że ten kto ją stworzył pracował w godnych i bezpiecznych warunkach oraz został odpowiednio wynagrodzony za swoją pracę.

Właściwości

 • bawełna organiczna - ekologiczna, lepsza jakościowo, miła dla skóry
 • wytrzymały materiał; zachowuje jakość po wielu praniach
 • okrągły kołnierzyk
 • atrakcyjna grafika na plecach
 • delikatna nazwa marki na przodzie
 • nadruki wolne od PVC i ftalanów
 • produkcja Fair Trade Certified™
 • krój: regular fit

Technologie

 • Materiał 100% bawełna organiczna, ringspun jersey
 • Waga 99 g
 • Kolor Pomarańczowy
EKO EKO
SPOŁECZNIE ODPOWIEDZIALNY SPOŁECZNIE ODPOWIEDZIALNY
MATERIAŁ Z RECYKLINGU MATERIAŁ Z RECYKLINGU

Bawełna organiczna to wysokiej jakości materiał wykonany z włókien bawełny, która wzrastała według tradycyjnych metod uprawy tych roślin. Wzrost bawełny w warunkach ekologicznych odbywa się w zgodzie z naturalnymi procesami, bez użycia nawozów i środków chemicznych. Do zbioru bawełny organicznej nie używa się maszyn. Bawełna zbierana jest ręcznie, a jej uprawa pozwala na dużą oszczędność wody. Ten sposób upraw, a następnie wytwarzania tkanin pozwala uzyskiwać materiał cechujący się przyjemniejszą w dotyku strukturą, a przede wszystkim większą odpornością na zużywanie. Włókna bawełny organicznej są trwałe, gdyż nie ulegały niszczeniu przez środki chemiczne i maszynowy sposób zbioru. Bawełna organiczna barwiona jest tylko na bazie nietoksycznych barwników pochodzących z natury.

Fair Trade Certified™ to znak poświadczający przynależność do ruchu Fair Trade. Jest to globalny ruch zrzeszający producentów, którzy w biznesie kierują się zasadami zmierzającymi do działań na rzecz poszanowania ludzi i ochrony planety. Ruch Fair Trade wierzy, że każdy podejmuje (lub powinien podejmować) działania, które są dobre dla naszych rodzin, innych ludzi i planety, na której żyjemy. W Fair Trade powszechne jest przekonanie, że kupowanie i sprzedawanie produktów wiąże nas z życiem innych ludzi, dlatego konsumenci powinni być odpowiedzialni w swych wyborach. Wybór produktów z tym znakiem to wsparcie dla firm, które troszczą się o przestrzeganie zasad sprawiedliwego handlu oraz działają na rzecz ograniczania negatywnego wpływu biznesu na środowisko naturalne.

Dodaj opinię dla produktu:
KOSZULKA FREE HAND FITZ ROY ORGANIC CREW WOMEN