LONŻA CAPTUR-GREEN-BLUE

Ocena:
0% of 100
Cena 300,29 zł Cena 389,99 zł
Brak w magazynie
sku
0002766000026803
Oszczędzasz 25%

Lonża via ferrata marki Ocun. Model z elastycznymi ramionami i automatycznymi karabinkami, które pozwalają na płynne i bezpieczne przepinki.

Więcej
Wybrany produkt jest NIEDOSTĘPNY

Jeśli chcesz otrzymać powiadomienie, gdy tylko produkt pojawi się w sklepie, zostaw swój adres e-mail.

Administratorem przekazywanych danych osobowych jest Skalnik sp. z o.o., ul. Długosza 59-75, 51-162 Wrocław, KRS: 0000344563 Podawane dane osobowe, w braku odmiennej zgody, przetwarzane będą celem realizacji powiadomienia o dostępności towaru.

  • Ten produkt wyślemy do Ciebie za darmo
  • Darmowy zwrot w 90 dni
Dostępność w sklepach:
Aby sprawdzić dostępność w sklepach stacjonarnych, wybierz najpierw kolor i rozmiar dla tego produktu.
Jeśli widzisz dostępność towaru w danym sklepie i składasz zamówienie z odbiorem osobistym, nie oznacza to, że zakupy można odebrać od razu. Zamówienia z odbiorem osobistym realizujemy z magazynu głównego w ciągu 1 dnia roboczego. O możliwości odbioru zakupów poinformujemy Cię mailowo.

Lonża Captur marki Ocun to starannie wykonany i intuicyjny przyrząd do pokonywania via ferrat. Jest to podstawowy element do bezpiecznego przemieszczania się po drogach ubezpieczonych stalową linką.

Lonża wykonana jest z wytrzymałych materiałów. Jej konstrukcja została pomyślana tak, by użytkownicy mogli sprawnie poruszać się w eksponowanym terenie. Lonża posiada dwa ramiona elastyczne, które wydłużają się i skracają automatycznie, w zależności od tego, jak daleko od liny asekuracyjnej się stoi. Końce ramion to karabinki z automatycznymi blokadami zamka. Ergonomiczny kształt karabinków sprawia, że leżą one doskonale w dłoniach, a ich starannie zaprojektowany profil dba o to, by przepinki były były także bezpieczne. Otwarcie karabinka możliwe jest jedynie przy jednoczesnym uchyleniu zamka i wciskaniu blokady. Oczywiście całą operację wykonuje się jedną dłonią.

Lonża Captur posiada zszywany absorber energii, który schowany jest w tekstylnym pokrowcu. Okresowo i przed każdym użyciem lonży można wykonać samodzielną inspekcję stanu absorbera, ponieważ pokrowiec jest otwierany zamkiem błyskawicznym. Atutem lonży jest jej proste mocowanie. Ka końcu lonży znajduje się pętla do łączenia modelu z uprzężą. Wystarczy przewlec lonżę przez łącznik uprzęży, tak by powstał węzeł znany jako “główka skowronka” czy “krawat”.

Właściwości
  • lonża via ferrata
  • karabinki z automatyczną blokadą zamka
  • waga użytkowników 40-120 g
  • elastyczne ramiona o długości 50-100 cm
  • harmonijkowe ramiona o wytrzymałości min. 15 kN
Technologie
  • Kolor Zielony
  • Waga 545 g
  • Certyfikacja UIAA 121, UIAA 128, EN 958
Napisz własną recenzję
Dodaj opinię dla produktu:LONŻA CAPTUR-GREEN-BLUE
Twoja ocena