cart compare favorites user people menu search copy print delivery change share marker sms pin dhl discount giftcard rental badge star ribbon dot ruler yes no arrow-up arrow-down arrow-left arrow-right facebook google pinterest application-climbing application-trekking logout info arrow-left-end arrow-right-end

Kontakt +48 71 322 34 62 | sklep@skalnik.pl

PĘTLA DYNEEMA 60CM
  • PĘTLA DYNEEMA 60CM

PĘTLA DYNEEMA 60CM

20,26 PLN 27,00 PLN

Lekka pętla zszywana z dyneemy marki Ocun

Zobacz więcej »

Wybierz kolor:

proszę wybrać kolor


Wybrany przez Ciebie produkt jest niedostępny.

POWIADOM MNIE, NATYCHMIAST GDY SIĘ POJAWI!

Dziękujemy za zainteresowanie. Jak tylko produkt powróci do naszej oferty - zostaniesz o tym poinformowany emailem.

O produkcie

Jeśli chcesz uzupełnić swój szpej, pętla Ocun z wytrzymałej taśmy dyneema o szerokości 11 mm będzie strzałem w dziesiątkę. Wysoka jakość wykonania z najlepszych materiałów decyduje o wyjątkowej trwałości i wytrzymałości, co z kolei przekłada się na maksymalny poziom bezpieczeństwa podczas manewrów w pionie.

Wytrzymałość: 22 kN
Długość: 60 cm
Szerokość: 11 mm
Waga: 26 g
Atest: EN 566
CE

Opinie

Udostępnij

Poleć znajomemu

Produkt dostępny również w sklepach:

ul. Polaka 18
Wrocław

ul. Bogusławskiego 45
Wrocław

ul. Ładna 4/6
Wrocław

ul. Polaka 18
Wrocław

ul. Bogusławskiego 45
Wrocław

ul. Ładna 4/6
Wrocław

Proszę wybrać ustawienia produktu.

PORADY

Sprzęt do prac na wysokości
Już dawno, dawno temu sprzęt alpinistyczny zaczął być wykorzystywany do pracy na wysokościach i robót w trudno dostępnych miejscach. Prace wysokościowe, tak jak alpinizm i wspinaczka, wymagają używania odpowiedniego sprzętu. Dziś sprzęt do prac na wysokościach to osobny rodzaj wyposażenia, który spełnia najwyższe standardy. Sprzęt używany w wysokościówce musi spełniać rygorystyczne normy potwierdzone certyfikatami, które zaświadczają, że sprzęt jest bezpieczny przy prawidłowym użyciu. Wykorzystywany do profesjonalnych zadań ekwipunek musi być niezawodny w każdych, czasem wręcz ekstremalnych warunkach. Podczas prac wysokościowych narażony jest on na działanie na rożne warunki atmosferyczne, zabrudzenia oraz inne czynniki, które wymusza charakter oraz miejsce działań. Według rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki z dnia 26 września 1997 r., pracą na wysokościach jest każdy rodzaj pracy wykonywanej powyżej 1 metra nad gruntem lub podłogą. W celu uniknięcia groźnych wypadków do prac takich należy wykorzystywać sprzęt zapewniający bezpieczeństwo pracującym. Do działań wysokościowych adaptuje się sprzęt wspinaczkowy oraz specjalistyczny sprzęt wysokościowy, który powstaje z myślą o profesjonalnym, roboczym zastosowaniu.

Prace na wysokości OCUN

Sprzęt do pracy na wysokości Ocun w pełni odzwierciedla szczególne wymagania sprzętowe pracowników wysokościowych. Doskonale sprawdzi się do wszelkiego typu zastosowań w alpinizmie przemysłowym, gwarantując pożądaną wytrzymałość oraz wysoki stopień bezpieczeństwa. Sprzęt wysokościowy Ocun to przede wszystkim różne elementy łączące i kotwiczące, takie jak chociażby pętle PAD, pętle Dyneema i pętle Ocun daisy z dużą ilością przelotów. Znajdziesz tu również świetnie współpracujące z pozostałym osprzętem karabinki zakręcane Ocun.

Zobacz Prace na wysokości naszych marek:

Zobacz inne kategorie produktów OCUN

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. ×
x

Zapisz się i zyskaj 12% na wszystkie produkty nieprzecenione.