PŁYTKA MAGNETYCZNA ATTRAC TOOL

Ocena:
0% of 100
Cena 103,99 zł Cena 129,99 zł
W magazynie
sku
0002307900000035
Oszczędzasz 20%

Płytka magnetyczna do odkładania narzędzi podczas prac wysokościowych.

Więcej
  • Darmowa wysyłka od 299 zł
  • Darmowy zwrot w 90 dni
Dostępność w sklepach:
Aby sprawdzić dostępność w sklepach stacjonarnych, wybierz najpierw kolor i rozmiar dla tego produktu.
Jeśli widzisz dostępność towaru w danym sklepie i składasz zamówienie z odbiorem osobistym, nie oznacza to, że zakupy można odebrać od razu. Zamówienia z odbiorem osobistym realizujemy z magazynu głównego w ciągu 1 dnia roboczego. O możliwości odbioru zakupów poinformujemy Cię mailowo.

Attrac Tool to prosty, ale jakże użyteczny patent. Usprawnia on pracę monterów i techników linowych, którzy operują narzędziami podczas prac wysokościowych.Na płytkę z silnym magnesem można odkładać narzedzia na krótką chwilę. Należy pamiętać, że wszystkie narzędzia muszą być przypięte do lonży sprzętowych, by nie poszybować w dół i nie stworzyć niebezpiecznej sytuacji. Nie mniej jednak trudno wyobrazić sobie łatwiejszy i bardziej ergonomiczny sposób do odkładania kluczy, wkrętów, śrub. Płytkę można przypiąć do konstrukcji, przy której się pracuje. Można zainstalować ją także przy uprzęży w części biodrowej lub na szelce. Do przypinania służą załączone do płytki karabinki i pasek z szybką klamrą. Płytki magnetycznej marki Beal można używać w poziomie i pionie. Samodzielnie zdecydujesz jak będzie Ci się z nią pracowało najwygodniej.

Właściwości
  • płytka magnetyczna do odkładania narzędzi, wkrętów, śrub, kluczy
  • 2 karabinki i pasek z szybką klamra do mocowania
  • możliwość użytkowania w pionie i w poziomie

Uwaga! Płytka wymaga stosowania uchwytów narzędziowych. Nie wolno odkładać na nią kluczy i narzędzi, które mogą swobodnie spaść z wysokości.

Napisz własną recenzję
Dodaj opinię dla produktu:PŁYTKA MAGNETYCZNA ATTRAC TOOL
Twoja ocena