WOREK DROMEDARY 6L

Ocena:
0% of 100
Cena 230,99 zł Cena 299,99 zł
Brak w magazynie
sku
0001888600000035
Oszczędzasz 25%

6 litrowy worek na wodę z poliamidu o wytrzymałości takiej jak osławiona Cordura.

Więcej
Wybrany produkt jest NIEDOSTĘPNY

Jeśli chcesz otrzymać powiadomienie, gdy tylko produkt pojawi się w sklepie, zostaw swój adres e-mail.

Administratorem przekazywanych danych osobowych jest Skalnik sp. z o.o., ul. Długosza 59-75, 51-162 Wrocław, KRS: 0000344563 Podawane dane osobowe, w braku odmiennej zgody, przetwarzane będą celem realizacji powiadomienia o dostępności towaru.

 • Darmowa wysyłka od 299 zł
 • Darmowy zwrot w 90 dni
Dostępność w sklepach:
Aby sprawdzić dostępność w sklepach stacjonarnych, wybierz najpierw kolor i rozmiar dla tego produktu.
Jeśli widzisz dostępność towaru w danym sklepie i składasz zamówienie z odbiorem osobistym, nie oznacza to, że zakupy można odebrać od razu. Zamówienia z odbiorem osobistym realizujemy z magazynu głównego w ciągu 1 dnia roboczego. O możliwości odbioru zakupów poinformujemy Cię mailowo.

Sakwy na wodę od MSR mają szereg zalet, których nie można przypisać termosom, czy tritanowym butelkom. Po pierwsze – sakwy gdy nie są pełne można złożyć lub zrolować. Można to nawet zrobić gdy są napełnione tylko częściowo. To daje pewną oszczędność miejsca w plecaku. Po drugie są odporne na uszkodzenia – zostały wykonane z poliamidu o gęstości włókien charakterystycznej dla osławionej Cordury. To gwarantuje dużą odporność na przetarcia, rozdarcia i próby dziurawienia. Laminowane od środka poliuretanem odpornym na działania kwasów owocowych i chemicznie neutralnym wobec jedzenia są przygotowane na mrozy, a producent zapewnia, że nawet na zalanie wrzątkiem. Ponadto, dzięki nowym, modułowym nakrętkom są bardzo proste i dokładne w użyciu minimalizując ryzyko rozlania wody i i maksymalizując prędkość napełniania bukłaków. Dzięki umieszczonym po bokach sakw paskom łatwo je przypiąć wewnątrz plecaka lub w pożądanym miejscu.

Wymiary: 28,7 x 52,3 cmWłaściwości
 • wykonane z poliamidu o właściwościach Cordury
 • 6 litrów pojemności
 • odporne na działanie kwasów owocowych
 • odporne na zamarzanie i zalanie wrzątkiem
 • bardzo odporne na przetarcia i rozdarcia
 • wyposażone w modułowy, trzyczęściowy korek
 • wolne od BPA
 • łatwe w przenoszeniu i przymocowywaniu innych elementów ekwipunku
Technologie
 • Pojemność 6 l
 • Waga 163 g

Korek 3w1 – ten korek pozwala na podłączenie systemów hydracyjnych, prysznica, filtrów i innych produktów MSR. Jest zbudowany w taki sposób, że w sakwie na wodę Dromedary zamontowany jest duży gwint, na który nakręcany jest największy korek. Na jego środku umieszczony jest mniejszy gwint z zakrętką, na której z kolei jest zainstalowany mały, odginany kranik. Zależnie od potrzeb można odgiąć kranik pozwalając na przepływ wody wąskim strumykiem. Jeżeli trzeba nalać wody szybciej można odkręcić mniejszą zatyczkę tak jak w zwykłej butelce. Można też zdjąć cały korek co pozwoli na napełnienie lub opróżnienie sakwy w ciągu sekund.

Napisz własną recenzję
Dodaj opinię dla produktu:WOREK DROMEDARY 6L
Twoja ocena