PRZEWODNIK WSPINACZKOWY JURA POŁUDNIOWA

Ocena:
100% of 100
Cena 69,99 zł
Brak w magazynie
sku
0001216000000035

Uaktualnione wydanie przewodnika po południowych rejonach Jury.

Więcej
Wybrany produkt jest NIEDOSTĘPNY

Jeśli chcesz otrzymać powiadomienie, gdy tylko produkt pojawi się w sklepie, zostaw swój adres e-mail.

Administratorem przekazywanych danych osobowych jest Skalnik sp. z o.o., ul. Długosza 59-75, 51-162 Wrocław, KRS: 0000344563 Podawane dane osobowe, w braku odmiennej zgody, przetwarzane będą celem realizacji powiadomienia o dostępności towaru.

  • Darmowa wysyłka od 299 zł
  • Darmowy zwrot w 100 dni
  • Eko paczka
Dostępność w sklepach:
Jeśli widzisz dostępność towaru w danym sklepie i składasz zamówienie z odbiorem osobistym, nie oznacza to, że zakupy można odebrać od razu. Zamówienia z odbiorem osobistym realizujemy z magazynu głównego w ciągu 1 dnia roboczego. O możliwości odbioru zakupów poinformujemy Cię mailowo.

Przewodnik “Jura Południowa” Grzegorza Rettingera to najbardziej aktualny przewodnik po wszystkich podkrakowskich i krakowskich sektorach wspinaczkowych. Autor na 448 stronach przewodnika wspinaczkowego prezentuje ponad 4 tysiące dróg i projektów do przewspinania. Trzecie już wydanie “Jury Południowej” jest uaktualnione i rozszerzone o te drogi, które powstały pomiędzy wydaniami. Schematom i fotografiom towarzyszą zapiski historyczne na temat autora drogi i pierwszego prowadzenia. W tym sensie Jura Południowa to również kalendarium historii eksploracji i ogromna baza danych. Topo konkretnych ścian uzupełniają informacje, z którymi łatwiej jest się orientować w terenie i dokonywać wyboru wspinaczkowych celów. Kolor drogi na topo odpowiada zakresom trudności. Przewodnik uzupełniony jest o kody QR, z którymi łatwiej jest nawigować przy użyciu smartfona pod konkretne skały.

Nowo wydane topo Jury Południowej zbiera informacje z pięciu “małych” krakowskich przewodników. Znajdziesz tu opisy dróg w Dolinie Kobylańskiej, Będkowskiej, Bolechowickiej i Kluczywody, opisuje rejony Krakowa i Ostańce Jerzmanowickie. Po raz pierwszy zostały też opracowane rejony Bramy Krakowskiej i Garbu Tenczyńskiego.

Właściwości
  • autor: Grzegorz Rettinger
  • wydawca: wspinanie.pl
  • wydanie: IV
  • rok wydania: 2020
  • liczba stron: 448
  • format: A5

Zakres przewodnika obejmuje następujące rejony:
Dolina Prądnika
Dolina Garliczki
Dolina Wedonki
Dolina Racławki
Dolina Szklarki
Dolina Będkowska
Dolina Kobylańska
Dolina Bolechowicka
Skały Karniowskie
Dolina Kluczwody
Sanki (Zimny Dół, Półrzeczki)
Dolina Brzoskwinki
Aleksandrowicka
Nielepice i Kleszczów
Wrzosy i okolice Brodła
Brama Krakowska (Zakrzówek, Liban, Krzemionki, Tyniec, Piekary)

Przedstawione opinie o produkcie nie podlegają weryfikacji pod kątem ich pochodzenia od konsumentów, którzy używali produktu lub go nabyli.

Napisz własną recenzję
Dodaj opinię dla produktu:PRZEWODNIK WSPINACZKOWY JURA POŁUDNIOWA
Twoja ocena