KOSZULKA P-6 LOGO RESPONSIBILI-TEE-MILLED YELLOW

Ocena:
0% of 100
Cena 194,02 zł Normalna cena 229,99 zł
W magazynie
Tylko %1 pozostał
sku
00026969-milledyellow
229.99 zł cena katalogowa -16%
183.99 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką

Męski T-shirt wyprodukowany w 100% z przetworzonych wtórnie materiałów. Produkt ekologiczny i społecznie odpowiedzialny.

Więcej
 • Darmowa wysyłka od 359 zł
 • Zwrot w 30 dni
 • Eko paczka
Dostępność w sklepach:
Jeśli widzisz dostępność towaru w danym sklepie i składasz zamówienie z odbiorem osobistym, nie oznacza to, że zakupy można odebrać od razu. Zamówienia z odbiorem osobistym realizujemy z magazynu głównego w ciągu 1 dnia roboczego. O możliwości odbioru zakupów poinformujemy Cię mailowo.

Kolejny model T-shirtu, którym może się pochwalić outdoorowy lider ekologicznej produkcji. Koszulka Patagonia P-6 Logo Responsibli-Tee uszyta jest z materiałów w 100% pochodzących z recyklingu. Użyto w niej mieszankę bawełny z odzysku i poliestru z pokonsumenckich tworzyw sztucznych. Produkcja zakłada aż o 96% mniejsze zużycie wody i zostawia 45% mniejszy ślad węglowy. Logo Patagonii nadrukowano bez użycia szkodliwych dla zdrowia ftalanów i związków PVC. Certyfikacja Fair Trade™ gwarantuje, że jest to produkt społecznie odpowiedzialny. Osoby pracujące przy jej produkcji miały zapewnione godziwe warunki fizyczne i finansowe. Znak bluesign® potwierdza dbałość o środowisko i higieniczną produkcję T-shirtu. Jeśli tak, jak Patagonia, troszczysz się o naszą planetę, bez wahania możesz nosić koszulkę P-6 Logo Responsibli-Tee, z pełną świadomością jej ekologicznego pochodzenia.

EKOLOGICZNYEKOLOGICZNY
PŁASKIE SZWYPŁASKIE SZWY
BLUESIGNBLUESIGN
SPOŁECZNIE ODPOWIEDZIALNYSPOŁECZNIE ODPOWIEDZIALNY
MATERIAŁ Z RECYKLINGUMATERIAŁ Z RECYKLINGU
Cechy produktu
 • męski T-shirt z klasycznym logo Patagonii
 • materiały w 100% z recyklingu
 • produkcja koszulki zakłada 96% mniejsze zużycie wody i 45% mniejszy ślad CO2 niż w przypadku
 • standardowych bawełnianych koszulek
 • logo nadrukowane bez użycia ftalanów i szkodliwych związków PVC
 • płaskie szwy
 • certyfikacja Fair Trade™
 • certyfikacja bluesign®
Specyfikacja
 • Materiał 50% bawełna z recyklingu 5.6-oz,
  50% poliester z recyklingu
 • Waga (g) 213
 • Kolor Zółty

bluesign® to standard branżowy, którego znak może być nadawany firmom, zakładom produkcyjnym i produktom. Gwarantuje on produkcję przyjazną dla ochrony środowiska i zachowanie higieny pracy w procesach produkcyjnych i dostawach.

Fair Trade Certified™ to znak poświadczający przynależność do ruchu Fair Trade. Jest to globalny ruch zrzeszający producentów, którzy w biznesie kierują się zasadami zmierzającymi do działań na rzecz poszanowania ludzi i ochrony planety. Ruch Fair Trade wierzy, że każdy podejmuje (lub powinien podejmować) działania, które są dobre dla naszych rodzin, innych ludzi i planety, na której żyjemy. W Fair Trade powszechne jest przekonanie, że kupowanie i sprzedawanie produktów wiąże nas z życiem innych ludzi, dlatego konsumenci powinni być odpowiedzialni w swych wyborach. Wybór produktów z tym znakiem to wsparcie dla firm, które troszczą się o przestrzeganie zasad sprawiedliwego handlu oraz działają na rzecz ograniczania negatywnego wpływu biznesu na środowisko naturalne.

Przedstawione opinie o produkcie nie podlegają weryfikacji pod kątem ich pochodzenia od konsumentów, którzy używali produktu lub go nabyli.

Napisz własną recenzję
Dodaj opinię dla produktu:KOSZULKA P-6 LOGO RESPONSIBILI-TEE-MILLED YELLOW
Twoja ocena