ŁOPATA LAWINOWA PLUME SE

Ocena:
100% of 100
Cena 229,42 zł Cena 269,90 zł
Brak w magazynie
sku
0000632600000035

Lekka łopata lawinowa, idealna dla użytkowników szukających lżejszego i niezawodnego sprzętu.

Więcej
Wybrany produkt jest NIEDOSTĘPNY

Jeśli chcesz otrzymać powiadomienie, gdy tylko produkt pojawi się w sklepie, zostaw swój adres e-mail.

Administratorem przekazywanych danych osobowych jest Skalnik sp. z o.o., ul. Długosza 59-75, 51-162 Wrocław, KRS: 0000344563 Podawane dane osobowe, w braku odmiennej zgody, przetwarzane będą celem realizacji powiadomienia o dostępności towaru.

 • Darmowa wysyłka od 359 zł
 • Zwrot w 30 dni
 • Eko paczka
Dostępność w sklepach:
Jeśli widzisz dostępność towaru w danym sklepie i składasz zamówienie z odbiorem osobistym, nie oznacza to, że zakupy można odebrać od razu. Zamówienia z odbiorem osobistym realizujemy z magazynu głównego w ciągu 1 dnia roboczego. O możliwości odbioru zakupów poinformujemy Cię mailowo.

Wchodząca w skład lawinowego ABC łopata lawinowa to jeden z tych elementów ekwipunku, którego nie może zabraknąć podczas zimowego wyjścia skiturowego czy wędrówki szczególnie poza szlakami. Umożliwia jak najszybsze dotarcie do osoby zasypanej przez lawinę.

Skiturowcy poszukujący lekkiego, a zarazem funkcjonalnego sprzętu, mogą liczyć na łopatę Plume. Połączono w niej lekkie i wytrzymałe materiały, by uzyskać funkcjonalną całość, która w razie potrzeby zapewni efektywne przekopywanie się przez lawinisko.

Łopata Plume składa się z dwóch części, które wykonano z różnych materiałów. Stylisko o długości 46 cm wykonano z karbonu, który cechuje się przede wszystkim lekkością i dobrą wytrzymałością. Natomiast szuflę łopaty zrobiono ze specjalnie przygotowanego anodyzowanego aluminium o grubości 1,5 mm. Dzięki temu jest ona wytrzymała, bardzo lekka i odporna na korozję. Optymalnie dobrano wielkość szufli. Mieści się w plecaku i umożliwia nabranie sporej ilości śniegu. Połączenie obu części jest szybkie i pewne, co przekłada się na możliwość błyskawicznego rozpoczęcia odkopywania osoby poszkodowanej.

Projektanci Arva zadbali także o ergonomię pracy na lawinisku. Dolna krawędź szufli jest karbowana, co przekłada się na łatwiejsze wbijanie jej w zmrożony, twardy śnieg. W górnej krawędzi łyżki znajdują się natomiast specjalne wypustki, które zapobiegają ślizganiu się butów podczas tradycyjnego kopania. Rączka w kształcie litery T, która jest wygodna w obsłudze dla osób prawo- i leworęcznych. Profil łopaty ułatwia podbieranie śniegu, by praca z łopatą Plume była jak najbardziej efektywna.

Cechy produktu
 • lekka łopata lawinowa
 • stylisko wykonane z karbonu, łyżka z anodyzowanego aluminium
 • szybkie i pewne połączenie obu elementów
 • wygodna rączka w kształcie litery P
 • karbowana dolna krawędź łyżki
 • wypustki zapobiegające ślizganiu się butów na górnej krawędzi szufli
 • ergonomiczny profil łopaty
Specyfikacja
 • Materiał stylisko: karbon
  szufla: anodyzowane aluminium 1,5 mm
 • Waga 390 g
 • Wymiary stylisko: 46 cm
  szufla: 26 x 24 cm
NISKA WAGANISKA WAGA
ALUMINIUMALUMINIUM
CARBONCARBON
Filmy dotyczące produktu

Przedstawione opinie o produkcie nie podlegają weryfikacji pod kątem ich pochodzenia od konsumentów, którzy używali produktu lub go nabyli.

Napisz własną recenzję
Dodaj opinię dla produktu:ŁOPATA LAWINOWA PLUME SE
Twoja ocena