MAPA PLAN ZIEMIA KŁODZKA LAMINOWANA

Ocena:
0% of 100
Cena 24,99 zł
Brak w magazynie
sku
0002697800000035

Laminowana mapa Ziemi Kłodzkiej w skali 1:70 000. Pozwala planować wycieczki w górach Stołowych, Bystrzyckich, Orlickich, Złotych i w Masywie Śnieżnika.

Więcej
Wybrany produkt jest NIEDOSTĘPNY

Jeśli chcesz otrzymać powiadomienie, gdy tylko produkt pojawi się w sklepie, zostaw swój adres e-mail.

Administratorem przekazywanych danych osobowych jest Skalnik sp. z o.o., ul. Długosza 59-75, 51-162 Wrocław, KRS: 0000344563 Podawane dane osobowe, w braku odmiennej zgody, przetwarzane będą celem realizacji powiadomienia o dostępności towaru.

Kup do godziny 07:00, a paczkę wyślemy jeszcze dziś.
 • Darmowa wysyłka od 359 zł
 • Zwrot w 30 dni
 • Eko paczka
Dostępność w sklepach:
Jeśli widzisz dostępność towaru w danym sklepie i składasz zamówienie z odbiorem osobistym, nie oznacza to, że zakupy można odebrać od razu. Zamówienia z odbiorem osobistym realizujemy z magazynu głównego w ciągu 1 dnia roboczego. O możliwości odbioru zakupów poinformujemy Cię mailowo.

Mapa Plan Ziemia Kłodzka Laminowana no aktualizowane w terenie wydawnictwo, z którym możesz zwiedzić najciekawsze miejsca na Ziemi Kłodzkiej. Pozwala ona planować wycieczki w kilku pasmach górskich tej części Sudetów.

Skala mapy pozwala świetnie zorientować się w okolicach pasma i poznać najpopularniejsze drogi na górskie szczyty i do okolicznych atrakcji. Mapa obejmuje zasięgiem znaczną część Gór Stołowych, część Gór Bardzkich, Góry Złote, Bialskie, Bystrzyckie, Orlickie oraz Masyw Śnieżnika.

Atutem mapy jest wodoodporny i trwały papier. Laminowana mapa z pewnością posłuży Ci dłużej i nie ulegnie zniszczeniu już na pierwszej wycieczce. Na mapie zaznaczone zostały przebiegi szlaków, ścieżek edukacyjnych i szlaków rowerowych. Odszukasz na niej najważniejsze atrakcje, miejsca noclegowe i ciekawe obiekty turystyczne. Na odwrocie mapy znajdują się informacje krajoznawcze oraz mniejsze plany miast i obiektów. Znajdziesz tu mapki Jaskini Niedźwiedziej, Błędnych Skał i plany Bystrzycy Kłodzkiej, Lądka-Zdroju, Wambierzyc, Kudowy-Zdroju, Polanicy-Zdroju, Dusznik-Zdroju, Kłodzko.

Cechy produktu
 • laminowana, odporna na wodę mapa Ziemi Kłodzkiej
 • czytelny układ
 • duży zasięg; skala 1:70 000
 • współrzędne geograficzne; zgodność z GPS (WGS-84)
 • plany miast: Lądek-Zdrój (1:10 000), (1:5 000), Kudowa-Zdrój (1:9 000), Polanica-Zdrój (1:8 000), Duszniki-Zdrój (1:10 000), Kłodzko (1:8 000),Bystrzyca Kłodzka (1:8 000), Błędne Skały, Szczeliniec Wielki ,schemat Jaskini Niedźwiedziej
 • zasięg mapy: Police nad Metuji-Kamieniec Ząbkowicki (N), Hronov-Nachod (W), Paczków-Stare Mesto (E), Žamberk - Lichkov (S)
 • rok wydania: 2019
Specyfikacja
 • Laminowana Tak
 • Skala 1:70000
Filmy dotyczące produktu

Przedstawione opinie o produkcie nie podlegają weryfikacji pod kątem ich pochodzenia od konsumentów, którzy używali produktu lub go nabyli.

Napisz własną recenzję
Dodaj opinię dla produktu:MAPA PLAN ZIEMIA KŁODZKA LAMINOWANA
Twoja ocena