OSŁONA LINY K-PRO 50CM-BLUE-RED

Ocena:
0% of 100
Cena 226,19 zł Cena 289,99 zł
Brak w magazynie
sku
0002465200009993

Trwała osłona liny z ze wzmocnieniem z aramidu (kevlaru).

Więcej
Wybrany produkt jest NIEDOSTĘPNY

Jeśli chcesz otrzymać powiadomienie, gdy tylko produkt pojawi się w sklepie, zostaw swój adres e-mail.

Administratorem przekazywanych danych osobowych jest Skalnik sp. z o.o., ul. Długosza 59-75, 51-162 Wrocław, KRS: 0000344563 Podawane dane osobowe, w braku odmiennej zgody, przetwarzane będą celem realizacji powiadomienia o dostępności towaru.

Kup do godziny 07:00, a paczkę wyślemy jeszcze dziś.
  • Darmowa wysyłka od 359 zł
  • Zwrot w 30 dni
  • Eko paczka
Zapłać za 30 dni Więcej
Dostępność w sklepach:
Jeśli widzisz dostępność towaru w danym sklepie i składasz zamówienie z odbiorem osobistym, nie oznacza to, że zakupy można odebrać od razu. Zamówienia z odbiorem osobistym realizujemy z magazynu głównego w ciągu 1 dnia roboczego. O możliwości odbioru zakupów poinformujemy Cię mailowo.

Osłona Liny DMM K-Pro 50CM to najprawdopodobniej numer jeden wśród osłon na liny! Jeśli potrzebujesz osłony, która zabezpiecza linę na krawędziach dachów, gzymsach, parapetach i w innych tego typu miejscach, zastosuj model, któremu można zaufać i który będzie służył Ci długotrwale. Osłona DMM wyróżnia się na tle innych tego typu modeli ponadprzeciętną trwałością, która jest wypadkową konstrukcji i zastosowanych materiałów.

Osłona została wykonana z dwóch warstw odpornej tkaniny, pomiędzy którymi znajduje się specjalna wkładka z aramidu (kevlaru). Wkładka znacząco zwiększa wytrzymałość osłony na przetarcie i przecięcie. Dodatkowo korzystnie wpływa ona na elastyczność protektora, który dzięki niej nie jest nadmiernie przesztywniony.

Osłona na linę DMM to model w pełni rozpinany, wyposażony w mocny rzep. Dzięki takiej konstrukcji osłonę można założyć w dowolnym miejscu na linie. Do stabilizacji w danym położeniu służą repliki i kolucha zlokalizowane na obu końcach protektora.

Cechy produktu
  • wytrzymały protektor do osłony lin

  • 2 warstwy odpornnej tkaniny i wzmocnienie z aramidu (kevlaru)

  • plastyczny materiał, który nie powoduje nadmiernego przesztywnienia protektora

  • kolucha i repliki do stabilizowania pozycji protektora na linie

  • polecany do prac wysokościowych i ratownictwa

  • długość: 50 cm

Specyfikacja
  • Kolor Czerwony

Przedstawione opinie o produkcie nie podlegają weryfikacji pod kątem ich pochodzenia od konsumentów, którzy używali produktu lub go nabyli.

Napisz własną recenzję
Dodaj opinię dla produktu:OSŁONA LINY K-PRO 50CM-BLUE-RED
Twoja ocena