PĘTLA DAISY CHAIN PAD 16MM 115CM

Ocena:
0% of 100
Cena 41,78 zł Cena 67,99 zł
Brak w magazynie
sku
0002560300018304

Wielofunkcyjna pętla typu Daisy Chain. Przydatna jako lonża lub jako dodatkowa szpejarka.

Więcej
Wybrany produkt jest NIEDOSTĘPNY

Jeśli chcesz otrzymać powiadomienie, gdy tylko produkt pojawi się w sklepie, zostaw swój adres e-mail.

Administratorem przekazywanych danych osobowych jest Skalnik sp. z o.o., ul. Długosza 59-75, 51-162 Wrocław, KRS: 0000344563 Podawane dane osobowe, w braku odmiennej zgody, przetwarzane będą celem realizacji powiadomienia o dostępności towaru.

  • Darmowa wysyłka od 359 zł
  • Zwrot w 30 dni
  • Eko paczka
Dostępność w sklepach:
Jeśli widzisz dostępność towaru w danym sklepie i składasz zamówienie z odbiorem osobistym, nie oznacza to, że zakupy można odebrać od razu. Zamówienia z odbiorem osobistym realizujemy z magazynu głównego w ciągu 1 dnia roboczego. O możliwości odbioru zakupów poinformujemy Cię mailowo.

Jedna pętla - wiele zastosowań. Pętla Daisy Chain 16MM 115CM marki Ocun to drobiazg, który usprawnia działania wspinaczkowe. Pętlę najczęściej wykorzystuje się w roli lonży, ale można z niej wykonać choćby szpejarkę, z którą łatwiej zorganizujesz większą ilość sprzętu na długiej drodze skalnej w górach.

Pętla wykonana jest z odpornej taśmy poliamidowej. Szereg trwałych przeszyć dzieli ją na praktyczne oczka. Tak duża ich liczba – przy zastosowaniu pętli w roli lonży – ułatwia dobranie odpowiedniej długości lonży. Dzięki temu zawsze możesz znajdować się w optymalnej odległości od stanowiska.

Cechy produktu

Wytrzymałość – pętla: 22 kN
Wytrzymałość – poszczególne oczka: 3,5 kN

Specyfikacja
  • Materiał poliamid
  • Długość pętli 115 cm
  • Wytrzymałość 22 kN
  • Wymiary szerokość: 16 mm
  • Kolor Czerwony

Przedstawione opinie o produkcie nie podlegają weryfikacji pod kątem ich pochodzenia od konsumentów, którzy używali produktu lub go nabyli.

Napisz własną recenzję
Dodaj opinię dla produktu:PĘTLA DAISY CHAIN PAD 16MM 115CM
Twoja ocena