PRZEWODNIK WSPINACZKOWY DROGI ZIMOWO-KLASYCZNE W TATRACH POLSKICH

Ocena:
0% of 100
Cena 119,39 zł Cena 129,99 zł
W magazynie
sku
0007873500000035
129.99 zł cena katalogowa -8%
116.99 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką

Pierwszy przewodnik po zimowo- klasycznych drogach wspinaczkowych w polskich Tatrach 

Więcej
  • Darmowa wysyłka od 359 zł
  • Zwrot w 30 dni
  • Eko paczka
Dostępność w sklepach:
Jeśli widzisz dostępność towaru w danym sklepie i składasz zamówienie z odbiorem osobistym, nie oznacza to, że zakupy można odebrać od razu. Zamówienia z odbiorem osobistym realizujemy z magazynu głównego w ciągu 1 dnia roboczego. O możliwości odbioru zakupów poinformujemy Cię mailowo.

Przewodnik wspinaczkowy Drogi Zimowo-klasyczne w Tatrach Polskich to pierwsze całościowe ujęcie tej problematyki. Wydany w 2021 r. przewodnik autorstwa przewodnika wysokogórskiego, wspinacza i instruktora wspinaczkowego Jakuba Radziejowskiego zawiera ponad 600 dróg i ich wariantów wraz z wycenami.

Do czasu ukazania się przewodnika Radziejowskiego informacje dotyczące zimowego wspinania w polskiej części Tatr były rozproszone po różnych wydawnictwach, stronach internetowych i czasopismach. Brakowało jednak całościowego opracowania. Autor tego kompendium to doświadczony wspinacz, autor i współautor wielu nowych dróg i wariantów, nie tylko w Tatrach, ale i w innych górach świata, przewodnik wysokogórski IVBV/UIAGM/IFMGA i instruktor wspinaczkowy. Do współpracy przy tworzeniu tekstów problemowych oraz urozmaicających opracowanie bujdałek zaprosił  Krzysztofa Banasika, Wadima Jabłońskiego, Bogusława Kowalskiego, Marcina Księżaka, Jana Kuczerę, Roberta Rokowskiego, Krzysztofa Sobieckiego, Marcina Tomaszewskiego należących do czołówki polskich wspinaczy i taterników. 

Powstało opracowanie noszące cechy monografii, w którym opisane zostało ponad zimowo- klasycznych 600 dróg i ich wariantów wraz z wycenami. Autor podzielił je na 3 części i 17 rozdziałów obejmujących wszystkie zimowe rejony wspinaczkowe polskich Tatr. Tekst uzupełnia ponad 100 ilustracji FOTOtopo i kilkanaście rozkładówek.  

Autor: Jakub Radziejowski
Rok wydania: 2021, wyd. 1
Liczba stron: 424

Cechy produktu
  • pierwszy kompletny przewodnik opisujący wspinaczkowe drogi zimowo- klasyczne w polskich Tatrach
  • napisany przez przewodnika IVBV/UIAGM/IFMGA i doświadczonego wspinacza Jakuba Radziejowskiego 
  • opisanych ponad 600 dróg i ich wariantów z wycenami 
  • zawiera opisy wszystkich zimowych rejonów wspinaczkowych w Polskich Tatrach 
  • podzielony na 3 części i 17 monograficznych rozdziałów
  • ponad 100 FOTOtopo
  • teksty problemowe i bujdałki urozmaicające tekst napisane przez Krzysztofa Banasika, Wadima Jabłońskiego, Bogusława Kowalskiego, Marcina Księżaka, Jana Kuczerę, Roberta Rokowskiego, Krzysztofa Sobieckiego, Marcina Tomaszewskiego

Przedstawione opinie o produkcie nie podlegają weryfikacji pod kątem ich pochodzenia od konsumentów, którzy używali produktu lub go nabyli.

Napisz własną recenzję
Dodaj opinię dla produktu:PRZEWODNIK WSPINACZKOWY DROGI ZIMOWO-KLASYCZNE W TATRACH POLSKICH
Twoja ocena