PRZEWODNIK WSPINACZKOWY FRANCE: COTE D AZUR

Ocena:
0% of 100
Cena 150,99 zł
Brak w magazynie
sku
0001640100000035

Wspinaczka na Lazurowym Wybrzeżu - przewodnik po rejonie.

Więcej
Wybrany produkt jest NIEDOSTĘPNY

Jeśli chcesz otrzymać powiadomienie, gdy tylko produkt pojawi się w sklepie, zostaw swój adres e-mail.

Administratorem przekazywanych danych osobowych jest Skalnik sp. z o.o., ul. Długosza 59-75, 51-162 Wrocław, KRS: 0000344563 Podawane dane osobowe, w braku odmiennej zgody, przetwarzane będą celem realizacji powiadomienia o dostępności towaru.

 • Darmowa wysyłka od 359 zł
 • Zwrot w 30 dni
 • Eko paczka
Dostępność w sklepach:
Jeśli widzisz dostępność towaru w danym sklepie i składasz zamówienie z odbiorem osobistym, nie oznacza to, że zakupy można odebrać od razu. Zamówienia z odbiorem osobistym realizujemy z magazynu głównego w ciągu 1 dnia roboczego. O możliwości odbioru zakupów poinformujemy Cię mailowo.

Piękne nadmorskie klify oferujące adrenalinę i piękne widoki, a także ukryte w głębi lądu skalne mury i wąwozy - to wszystko znajdziesz na Lazurowym Wybrzeżu. W przewodniku po południowym wybrzeżu Francji zaprezentowano bardziej i mniej znane drogi wspinaczkowe, które zadowolą fanów pokonywania pionów o zróżnicowanych umiejętnościach. W 26 rejonach opisanych zostało 2715 dróg. Najwięcej o wycenie od 5a do 6a+ (1061), ale nie tylko bowiem niemal 800 linii ma wycenę od 6b do 7a, a 555 powyżej 7a+. Początkujący mają do wyboru 299 dróg.
Pierwsza część przewodnika to opis rejonu, porady logistyczne i ogólnobytowe. Jednym słowem wszystko, co może być przydatne przede wszystkim osobom, które pierwszy raz wybierają się na "lazurowy wspin". To także miejsce, w którym autor prezentuje logikę uporządkowanych informacji, znajdujących się w dalszej części książki.

Zasadniczą część przewodnika tworzą rozdziały: Sainte Victoire, Les Calanques, Toulon Area, Châteauvert, Châteaudouble, Verdon Gorge, Massif de l'Ésterel, Gorges du Loup, Saint-Jeannet, Monaco Area odpowiadające najsłynniejszym rejonom wspinaczkowym Lazurowego Wybrzeża. Każdy z rozdziałów zawiera bogaty materiał ilustracyjny, ułatwiający zorientowanie się w terenie. Poglądowa mapka z koordynatami GPS ułatwi dojazd na miejsce. Na fotografiach poszczególnych ścian skalnych zaznaczono przebiegi dróg wspinaczkowych. Najważniejsze informacje charakteryzujące każdy z sektorów przedstawiono za pomocą infografik. Dodatkowy zostaw obrazków przeznaczono dla scharakteryzowania niektórych dróg (np. z krawądkami, długa, siłowa, techniczna). Opisy skrócono do minimum, żeby to każdy z użytkowników mógł ocenić swoje zmagania.

Cechy produktu
 • przewodnik wspinaczkowy po rejonach Lazurowego Wybrzeża
 • dużo kolorowych fotografii
 • schematyczne plany ułatwiające dotarcie w wybrane miejsce
 • na fotografiach zaznaczony przebieg poszczególnych dróg
 • kolorystyczny kod na zdjęciach ułatwiający przypisanie skali trudności do konkretnej drogi
 • czytelne piktogramy z najważniejszymi informacjami
 • spójny projekt z innymi przewodnikami wydawnictwa Rockfax
 • poprawione wydanie przewodnika z 2010 r.

tytuł: France: Côte d’Azur
język wydania: angielski
rok wydania: 2017
wydawca: Rockfax
autorzy: Chris Craggs
liczba stron: .....
oprawa: miękka

Przedstawione opinie o produkcie nie podlegają weryfikacji pod kątem ich pochodzenia od konsumentów, którzy używali produktu lub go nabyli.

Napisz własną recenzję
Dodaj opinię dla produktu:PRZEWODNIK WSPINACZKOWY FRANCE: COTE D AZUR
Twoja ocena