PRZEWODNIK WSPINACZKOWY MALLORCA

Ocena:
0% of 100
Cena 175,99 zł
Brak w magazynie
sku
0001640700000035

Wspinanie na Majorce to czysta przyjemność. Najlepsze miejscówki znajdziesz z przewodnikiem Rockfax.

Więcej
Wybrany produkt jest NIEDOSTĘPNY

Jeśli chcesz otrzymać powiadomienie, gdy tylko produkt pojawi się w sklepie, zostaw swój adres e-mail.

Administratorem przekazywanych danych osobowych jest Skalnik sp. z o.o., ul. Długosza 59-75, 51-162 Wrocław, KRS: 0000344563 Podawane dane osobowe, w braku odmiennej zgody, przetwarzane będą celem realizacji powiadomienia o dostępności towaru.

Kup do godziny 07:00, a paczkę wyślemy jeszcze dziś.
  • Darmowa wysyłka od 359 zł
  • Zwrot w 30 dni
  • Eko paczka
Dostępność w sklepach:
Jeśli widzisz dostępność towaru w danym sklepie i składasz zamówienie z odbiorem osobistym, nie oznacza to, że zakupy można odebrać od razu. Zamówienia z odbiorem osobistym realizujemy z magazynu głównego w ciągu 1 dnia roboczego. O możliwości odbioru zakupów poinformujemy Cię mailowo.

Kiedy znajomi lub rodzina namawiają Cię na urlop na Majorce nie musisz szukać wymówek. Możesz zamiast plażowych gadżetów wrzucić do plecaka szpej wspinaczkowy i odkryć fantastyczne miejsca wspinaczkowe tej wyspy. Jeśli jednak w bagażu zabraknie miejsca nie musisz się martwić, Majorka słynie z genialnych miejscówek do wspinaczki solowej. Całkiem bezpiecznej, bo odpadnięcie równa się ożywcza kąpiel w morzu.

W przewodniku przedstawiono najsłynniejsze rejony wspinaczkowe Majorki: Southwest, Valldemossa, Bunyola, North Mountain, South Mountain, Pollenca/Formentor, Arta, Felanitx. W rejonach tych znajdziesz 34 sektory, a liczba dróg wspinaczkowych to niebagatelne 1500 linii od 4c po 7a+ i więcej. Oddzielną część stanowią sektory do wspinaczki solo.
Wydawnictwo Rockfax dobrze znane jest z wygodnych i intuicyjnych w obsłudze przewodników po ciekawych regionach wspinaczkowych. Pierwsza część przewodnika po Majorce tradycyjnie ma charakter opisowy i pełen jest informacji praktyczno-logistycznych. Przejrzyste zestawienie sektorów pomaga w zorientowaniu się, gdzie szukać miejsc dopasowanych do naszych umiejętności i planów.

W poszczególnych rozdziałach zastosowano zarówno ogólne mapy rejonu (parkingi oznaczono koordynatami GPS), szkice sektorów oraz zdjęcia, na których zaznaczono przebieg poszczególnych dróg wspinaczkowych. Takie uporządkowanie informacji o sektorach (od ogólnych po najbardziej szczegółowe) pozwala bez większych trudności odnaleźć wybrane miejsce do zmagań z pionem. Czytelne piktogramy przekazują także w skrócony sposób najważniejsze informacje odnoszące się zarówno do części sektorów (najlepsza pora wspinaczki, odległość od parkingu, narażenie na wiatr), jak i poszczególnych dróg wspinaczkowych (techniczna, długa, wymagająca siły, z krawądkami).

Cechy produktu
  • bogaty w informacje przewodnik wspinaczkowy Majorki
  • obszerna część informacyjno-logistyczna
  • dużo kolorowych fotografii
  • legenda piktogramów po angielsku, hiszpańsku i niemiecku
  • książka w języku angielskim
  • mapy i szkice ułatwiające dojazd do rejonów i poszczególnych sektorów wspinaczkowych
  • przebieg dróg wspinaczkowych zaznaczony na fotografiach

tytuł: Mallorca
język wydania: angielski
rok wydania: 2022
wydawca: Rockfax
autorzy: Mark Glaister, Alan James, Daimon Beail
liczba stron: 376
oprawa: miękka

Przedstawione opinie o produkcie nie podlegają weryfikacji pod kątem ich pochodzenia od konsumentów, którzy używali produktu lub go nabyli.

Napisz własną recenzję
Dodaj opinię dla produktu:PRZEWODNIK WSPINACZKOWY MALLORCA
Twoja ocena