PRZEWODNIK WSPINACZKOWY MORAVSKIE SKALY III - POŁUDNIOWE MORAWY (KRAS MORAWSKI)

Ocena:
0% of 100
Cena 70,99 zł
Brak w magazynie
sku
0002669300000035

Trzeci, ostatni tom przewodnika wspinaczkowego po Czechach. Obejmuje południową część kraju naszych sąsiadów. Przeważnie okolice Brna, Morawskiego Krasu i pogranicze z Austrią. 

Więcej
Wybrany produkt jest NIEDOSTĘPNY

Jeśli chcesz otrzymać powiadomienie, gdy tylko produkt pojawi się w sklepie, zostaw swój adres e-mail.

Administratorem przekazywanych danych osobowych jest Skalnik sp. z o.o., ul. Długosza 59-75, 51-162 Wrocław, KRS: 0000344563 Podawane dane osobowe, w braku odmiennej zgody, przetwarzane będą celem realizacji powiadomienia o dostępności towaru.

  • Darmowa wysyłka od 359 zł
  • Zwrot w 30 dni
  • Eko paczka
Dostępność w sklepach:
Jeśli widzisz dostępność towaru w danym sklepie i składasz zamówienie z odbiorem osobistym, nie oznacza to, że zakupy można odebrać od razu. Zamówienia z odbiorem osobistym realizujemy z magazynu głównego w ciągu 1 dnia roboczego. O możliwości odbioru zakupów poinformujemy Cię mailowo.

Morawy to bardzo ciekawy rejon wspinaczkowy. Wspinacze znajdą w nim drogi o ciekawym charakterze, na różnych poziomach trudności. Sprawdzą swoje umiejętności na rozmaitych formacjach skalnych w następujących sektorach: Moravský kras (Kras Morawski), Pálava, Nedvědická vrchovina a okolí Brna (Wyżyna Nedwiedzicka i okolice Brna), Jevišovická pahorkatina a údolí Jihlavy (Wyżyna Jewiszowicka i dolina rzeki Jihlavy).

Ten tom zawiera opis aż 2760 dróg wspinaczkowych opatrzonych 61 mapami i 249 rysunkami skał. Podaje dokładne współrzędne GPS konkretnych skał, drogi dojścia do sektorów oraz infografiki podpowiadające jaki sprzęt będzie potrzebny. Podają długość dróg, charakter wspinania i wystawę ściany. W tak szerokim wyborze każdy łojant znajdzie coś dla siebie.

Cechy produktu
  • tytuł: Moravske skaly III (Czechy) Południowe Morawy (Kras Morawski)
  • język wydania: czeski, angielski
  • rok wydania: 2019
  • ilość stron: 272
  • autor: Vladimír Wolf, Vladimír Skýpala

Przedstawione opinie o produkcie nie podlegają weryfikacji pod kątem ich pochodzenia od konsumentów, którzy używali produktu lub go nabyli.

Napisz własną recenzję
Dodaj opinię dla produktu:PRZEWODNIK WSPINACZKOWY MORAVSKIE SKALY III - POŁUDNIOWE MORAWY (KRAS MORAWSKI)
Twoja ocena