PRZEWODNIK WSPINACZKOWY MORAVSKIE SKALY III - POŁUDNIOWE MORAWY (KRAS MORAWSKI)

Ocena:
0% of 100
Cena 53,24 zł Cena 70,99 zł
W magazynie
sku
0002669300000035
70.99 zł cena katalogowa -25%
53.24 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką

Trzeci, ostatni tom przewodnika wspinaczkowego po Czechach. Obejmuje południową część kraju naszych sąsiadów. Przeważnie okolice Brna, Morawskiego Krasu i pogranicze z Austrią. 

Więcej
  • Darmowa wysyłka od 299 zł
  • Darmowy zwrot w 100 dni
Dostępność w sklepach:
Jeśli widzisz dostępność towaru w danym sklepie i składasz zamówienie z odbiorem osobistym, nie oznacza to, że zakupy można odebrać od razu. Zamówienia z odbiorem osobistym realizujemy z magazynu głównego w ciągu 1 dnia roboczego. O możliwości odbioru zakupów poinformujemy Cię mailowo.

Morawy to bardzo ciekawy rejon wspinaczkowy. Wspinacze znajdą w nim drogi o ciekawym charakterze, na różnych poziomach trudności. Sprawdzą swoje umiejętności na rozmaitych formacjach skalnych w następujących sektorach: Moravský kras (Kras Morawski), Pálava, Nedvědická vrchovina a okolí Brna (Wyżyna Nedwiedzicka i okolice Brna), Jevišovická pahorkatina a údolí Jihlavy (Wyżyna Jewiszowicka i dolina rzeki Jihlavy).

Ten tom zawiera opis aż 2760 dróg wspinaczkowych opatrzonych 61 mapami i 249 rysunkami skał. Podaje dokładne współrzędne GPS konkretnych skał, drogi dojścia do sektorów oraz infografiki podpowiadające jaki sprzęt będzie potrzebny. Podają długość dróg, charakter wspinania i wystawę ściany. W tak szerokim wyborze każdy łojant znajdzie coś dla siebie.

Właściwości
  • tytuł: Moravske skaly III (Czechy) Południowe Morawy (Kras Morawski)
  • język wydania: czeski, angielski
  • rok wydania: 2019
  • ilość stron: 272
  • autor: Vladimír Wolf, Vladimír Skýpala

Przedstawione opinie o produkcie nie podlegają weryfikacji pod kątem ich pochodzenia od konsumentów, którzy używali produktu lub go nabyli.

Napisz własną recenzję
Dodaj opinię dla produktu:PRZEWODNIK WSPINACZKOWY MORAVSKIE SKALY III - POŁUDNIOWE MORAWY (KRAS MORAWSKI)
Twoja ocena