Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. W toku przeglądania naszego portalu możemy gromadzić informacje pochodzące z twojego komputera (tzw. Profilowanie). Szczegółowe informacje, w tym o prawie sprzeciwu znajdziesz w Polityce Prywatności
Koszyk:

PRZEWODNIK WSPINACZKOWY MORAVSKIE SKALY III - POŁUDNIOWE MORAWY (KRAS MORAWSKI)

69,90 zł

Trzeci, ostatni tom przewodnika wspinaczkowego po Czechach. Obejmuje południową część kraju naszych sąsiadów. Przeważnie okolice Brna, Morawskiego Krasu i pogranicze z Austrią. 

Więcej
  • Darmowa wysyłka od 299,00 zł
  • 90 dni na zwrot
Dostępność w sklepach:
Sklep internetowy
ul. Polaka 18 Wrocław
ul. Bogusławskiego 45 Wrocław

Morawy to bardzo ciekawy rejon wspinaczkowy. Wspinacze znajdą w nim drogi o ciekawym charakterze, na różnych poziomach trudności. Sprawdzą swoje umiejętności na rozmaitych formacjach skalnych w następujących sektorach: Moravský kras (Kras Morawski), Pálava, Nedvědická vrchovina a okolí Brna (Wyżyna Nedwiedzicka i okolice Brna), Jevišovická pahorkatina a údolí Jihlavy (Wyżyna Jewiszowicka i dolina rzeki Jihlavy).

Ten tom zawiera opis aż 2760 dróg wspinaczkowych opatrzonych 61 mapami i 249 rysunkami skał. Podaje dokładne współrzędne GPS konkretnych skał, drogi dojścia do sektorów oraz infografiki podpowiadające jaki sprzęt będzie potrzebny. Podają długość dróg, charakter wspinania i wystawę ściany. W tak szerokim wyborze każdy łojant znajdzie coś dla siebie.

Właściwości

  • tytuł: Moravske skaly III (Czechy) Południowe Morawy (Kras Morawski)
  • język wydania: czeski, angielski
  • rok wydania: 2019
  • ilość stron: 272
  • autor: Vladimír Wolf, Vladimír Skýpala
Dodaj opinię dla produktu:
PRZEWODNIK WSPINACZKOWY MORAVSKIE SKALY III - POŁUDNIOWE MORAWY (KRAS MORAWSKI)