PRZEWODNIK WSPINACZKOWY VRATSA BULGARIA

Ocena:
0% of 100
Cena 110,99 zł
W magazynie
sku
0001641800000035

Przewodnik wspinaczkowy po największym bułgarskim rejonie wspinaczkowym.

Więcej
Kup do godziny 07:00, a paczkę wyślemy jeszcze dziś.
  • Darmowa wysyłka od 359 zł
  • Zwrot w 30 dni
  • Eko paczka
Dostępność w sklepach:
Jeśli widzisz dostępność towaru w danym sklepie i składasz zamówienie z odbiorem osobistym, nie oznacza to, że zakupy można odebrać od razu. Zamówienia z odbiorem osobistym realizujemy z magazynu głównego w ciągu 1 dnia roboczego. O możliwości odbioru zakupów poinformujemy Cię mailowo.

Wybierz się w największy rejon wspinaczkowy Bułgarii. Ten przewodnik Ci w tym pomoże. Przewodnik Vraca. Climbing guide to znakomite wydawnictwo zawierające topo ponad 500 dróg (w tym przeszło 250 ubezpieczonych) dróg wspinaczkowych o zróżnicowanych trudnościach. W przewodniku, a później już na miejscu, znajdziesz drogi sportowe o trudnościach od 5c do 8c, drogi tradowe, a także wielowyciągowe linie prowadzone na własnej asekuracji. Największe drogi w tym rejonie potrafią mieć nawet 13 wyciągów i osiągać linię długości 350 m. Na barwnych fotografiach sektorów autor oznaczył przebieg dróg i podał ich wycenę. Wielowyciągowe linie wzbogacone są ponadto o dokładny schemat oraz obszerny opis. Całość uzupełniają praktyczne informacje na temat dojazdu, noclegów, sklepów, dróg podejściowych oraz niezbędnego na wspin szpeju. Autor działa w rejonie Wracy od ponad 35 lat i wytyczył w nim ponad 80 linii. Zimą pokonał północne ściany Eigeru i Matterhornu, wszedł także na Everest, Nangę Parbat, pokonał drogi El Capitana, południową ścianę Aconcagui, a także ściany Trango Tower i Fitz Roy’a. Nowe wydanie z 2020 roku zostało zaktualizowane i uzupełnione.

Tytuł: Vratsa. Climbing guide
Autor: Nikołaj Petkow
Rok wydania: 2020
Język wydania: bułgarski, angielski
Liczba stron: 320

Przedstawione opinie o produkcie nie podlegają weryfikacji pod kątem ich pochodzenia od konsumentów, którzy używali produktu lub go nabyli.

Napisz własną recenzję
Dodaj opinię dla produktu:PRZEWODNIK WSPINACZKOWY VRATSA BULGARIA
Twoja ocena