ZESTAW EKSPRESÓW HAWK WIRE PAD 16MM 5-PACK

Ocena:
80% of 100
Cena 232,19 zł Cena 386,99 zł
Brak w magazynie
sku
0002528300003068
Oszczędzasz 40%

Lekkie ekspresy wspinaczkowe z drucianymi zamkami marki Ocun.

Więcej
Wybrany produkt jest NIEDOSTĘPNY

Jeśli chcesz otrzymać powiadomienie, gdy tylko produkt pojawi się w sklepie, zostaw swój adres e-mail.

Administratorem przekazywanych danych osobowych jest Skalnik sp. z o.o., ul. Długosza 59-75, 51-162 Wrocław, KRS: 0000344563 Podawane dane osobowe, w braku odmiennej zgody, przetwarzane będą celem realizacji powiadomienia o dostępności towaru.

  • Darmowa wysyłka od 299 zł
  • Darmowy zwrot w 100 dni
Dostępność w sklepach:
Jeśli widzisz dostępność towaru w danym sklepie i składasz zamówienie z odbiorem osobistym, nie oznacza to, że zakupy można odebrać od razu. Zamówienia z odbiorem osobistym realizujemy z magazynu głównego w ciągu 1 dnia roboczego. O możliwości odbioru zakupów poinformujemy Cię mailowo.

Zestaw Ekspresów Hawk Wire Pad 16MM 5-Pack to zestaw, który sprawdzi się zarówno w szpejarce sportowego wspinacza, jak i miłośnika alpejskich ścian. Jest to set złożony z lekkich karabinków ekspresowych oraz wytrzymałej taśmy z poliamidu.

Na każdy z ekspresów Ocun Hawk Wire Pad 16MM składają się dwa lekkie i wytrzymałe ekspresy Hawk, taśma o szerokości 16 mm i gumowy stabilizator Rubber Biner. Zarówno górny, jak i dolny karabinek, to modele z drucianymi zamkami. Dzięki nim lekkie i poręczne karabinki ze stopów lekkich mają nie tylko mniejszą wagę, ale też zyskują dodatkowe cechy. Zamki druciane nie zamarzają w niskich temperaturach, więc z powodzeniem wykorzystasz te ekspresy do wspinaczki w górach lub w lodzie, a także nie ulegają efektowi bezwładności zamka. Ogranicza to możliwość otworzenia się karabinka, które może być niebezpieczne podczas wspinania.

W tym modelu górny i dolny karabinek łączy wytrzymała taśma z poliamidu. Ekspresy Ocun zwracają uwagę delikatnym dodatkiem przy dolnym karabinku. W każdym z tych ekspresów u dołu znajdziesz stabilizator Rubber Biner, dzięki któremu karabinek dolny jest gotowy do wpięcia liny i niemal zawsze ustawiony w odpowiedniej, bezpiecznej pozycji.

Właściwości
  • lekkie karabinki z drucianymi zamkami
  • zamki, które nie zamarzają i nie ulegają efektowi bezwładności zamka
  • stabilizator Rubber Biner w dolnym karabinku
  • wytrzymała taśma PAD

Wytrzymałość karabinków: 24/9/9 kN 
Prześwit karabinków: 25 mm
Karabinki: stopy lekkie 

Technologie
  • Certyfikacja CE, EN 566, EN 12275, UIAA 121
  • Kolor Zielony
UIAAUIAA

Przedstawione opinie o produkcie nie podlegają weryfikacji pod kątem ich pochodzenia od konsumentów, którzy używali produktu lub go nabyli.

Napisz własną recenzję
Dodaj opinię dla produktu:ZESTAW EKSPRESÓW HAWK WIRE PAD 16MM 5-PACK
Twoja ocena