Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. W toku przeglądania naszego portalu możemy gromadzić informacje pochodzące z twojego komputera (tzw. Profilowanie). Szczegółowe informacje, w tym o prawie sprzeciwu znajdziesz w Polityce Prywatności
Koszyk:

REGULAMINY AKCJI PROMOCYJNYCH

Na tej stronie znajdziesz regulaminy wybranych akcji promocyjnych obowiązujących w skalnik.pl!

PRZY ZAKUPIE SUSZONEJ WOŁOWINY JACK LINK'S BATON GRATIS!

1. Organizatorem promocji jest Skalnik sp. z o.o., ul. Długosza 59-75, Wrocław.

2. Czas trwania promocji od 20-11-2019 do wyczerpania zapasów.

3. Żeby wziąć udział w promocji,należy dokonać zakupu conajmniej 2 opakowań wołowiny suszonej Jack Link's (innego rodzaju niż baton Beef Bar). 

4. W promocji klient otrzyma gratis w postaci 1 batonu z wołowiny Beef Bar marki Jack Link's. Jako gratis klient otrzyma smak Original

5. Klient otrzyma jeden gratis do jednego zamówienia - niezależnie czy w zamówieniu znajduje się 2, 4 czy więcej produktów promocyjnych.

6. Akcja ma na celu promowanie nowego produktu jakim jest baton. Dlatego jeżeli w zamówieniu klienta znajduje się baton Jack Link's to takie zamówienie nie bierze udziału w akcji i nie otrzyma gratisu.

7. W przypadku zwrotu zamówienia, klient zobowiązany jest zwrócić również otrzymany gratis

8. Promocja obowiązuje jedynie dla zamówień w sklepie internetowym skalnik.pl z dostawą (nie obowiązuje dla odbiorów osobistych w sklepach stacjonarnych)

9. W przypadkach spornych interpretacja regulaminu leży po stronie Organizatora.