Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. W toku przeglądania naszego portalu możemy gromadzić informacje pochodzące z twojego komputera (tzw. Profilowanie). Szczegółowe informacje, w tym o prawie sprzeciwu znajdziesz w Polityce Prywatności
Wyprzedaż lata do -60%
Skorzystaj jeszcze przez
d
h
min
sek
Koszyk:

SKLEP SKALNIK - ŁADNA 4/6, WROCŁAW

Mamy dla Was ważną informację:

sklep - przy ul. Ładnej - zostaje zamknięty na stałe. Jest on już od kilku tygodni niedostępny dla klientów, więc w zasadzie w tej chwili nic się dla Was nie zmienia.

Dosłownie za rogiem znajduje się sklep przy ul. Polaka, a w centrum miasta drugi - przy ul. Bogusławskiego. Oba są CZYNNE NORMALNIE, w stałych godzinach i nie planujemy zmian w tym zakresie.

Wieloletnia historia naszego zamykanego sklepu na ul. Ładnej trochę nas rozczula, ale zmiany są potrzebne. Zwłaszcza, że od jakogoś czasu było nam trochę ciasno w tym lokalu. Sklep był niewielki, a tuż obok znajduje się drugi, co nieraz Was dziwiło.

Nie martwcie się o obsługę, Waszych ulubionych sprzedawców znajdziecie w pozostałych sklepach. Godziny otwarcia i dokładne adresy sklepów znajdziecie tutaj