Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. W toku przeglądania naszego portalu możemy gromadzić informacje pochodzące z twojego komputera (tzw. Profilowanie). Szczegółowe informacje, w tym o prawie sprzeciwu znajdziesz w Polityce Prywatności
Koszyk:

ZAKUPY NA RATY

Zakupy na raty

Masz ochotę na większe zakupy, ale brakuje Ci środków na koncie?

Teraz to żaden problem, wraz z serwisem PayU przygotowaliśmie dwie opcje, z których możesz skorzystać. Jedna z nich to rozłożenie płatności na raty, natomiast druga to odroczenie płatności nawet do 30 dni z możliwością zamiany na raty. Zapoznaj się z każdym ze sposobów i wybierz coś dla siebie!

Zakupy ratalne.

Rozłożenie zakupów na raty pozwoli ci cieszyć się upragnionym sprzętem lub ubraniem od razu, a płatność zostanie rozłożona na wybraną przez Ciebie liczbę rat. Raty obejmują zakupy od 300 do 20 000 złotych, a Ty sam wybierasz liczbę rat na jaką chcesz rozłożyć płatność. Pamiętaj, że nawet w przypadku rozłożenia płatności na raty możesz dokonać zwrotu towaru w przysługującym normalnie terminie.

  • zakupy wysyłamy do Ciebie od razu po złożeniu zamówienia
  • wybierz mniejszą ilość rat jeśli chcesz szybciej spłacić zakupy
  • wybierz większą ilość rat, jeśli chcesz spłacić zakupy nie zauważając większych ubytków w budżecie
  • niezależnie od wybranej opcji ciesz się swoimi zakupami bez potrzeby oszczędzania i przekładania wydatków

Aby skorzystać z zakupów ratalnych wybierz opcję płatności PayU i po przekierowaniu na stronę PayU wybierz opcję "Raty".

skalnik zakupy na raty

Informacje oraz RRSO na temat metody "Zakupy na raty" znajdują się tutaj

Zakupy w systemie "Płacę później".

To idealna opcja jeśli chcesz zapłacić za swoje zakupy po obejrzeniu interesującego Cię towaru, lub chcesz przymierzyć kilka sztuk w różnych rozmiarach i zapłacić za tą, która będzie najlepiej pasować. To również opcja dla tych, którzy nie mogą od razu zapłacić za całość zamówienia, a nie chcą korzystać z systemu ratalnego. Zakupy z odroczoną płatnością obejmuja kwotę od 100 do 2000 złotych.

  • zakupy wysyłamy do Ciebie od razu po złożeniu zamówienia
  • po odbiorze masz 30 dni na opłacenie zamówienia
  • jeśli produkt z jakiegoś powodu nie spełni twoich oczekiwań możesz go do nas odesłać
  • po upływie 30 dni możes zdecydować się na spłatę zobowiązania w ratach 

Jeśli zdecydujesz się na zakupy z odroczoną płatnością po wyborze metody płatności PayU i przekierowaniu wybierz opcję "Płacę później".

skalnik płatność po 30 dniach

Informacje oraz RRSO na temat metody "Płacę później" znajdują się tutaj