Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. W toku przeglądania naszego portalu możemy gromadzić informacje pochodzące z twojego komputera (tzw. Profilowanie). Szczegółowe informacje, w tym o prawie sprzeciwu znajdziesz w Polityce Prywatności
Koszyk:

ZWROT TOWARU W SKALNIK.PL

30 dni na zwrot w skalnik.pl

Uważasz zakupy za nieudane? Jeśli produkt nie spełnia twoich oczekiwań, masz aż 30 dni na zwrot. Przy zakupach przez internet czasem można nie trafić z odpowiednim rozmiarem. Co w takiej sytuacji? W naszym sklepie wymiana towaru nie jest możliwa ze względu na procedury i system sprzedaży. Możesz jednak oddać zakupiony produkt i ponownie zamówić inny, już w odpowiednim rozmiarze, czy kolorze. Procedury wymiany były zbyt skomplikowane - trwały dłużej niż zwrot i złożenie nowego zamówienia. Właśnie dlatego postanowiliśmy to wszystko usprawnić.

Formularz zwrotu skalnik Wypełnij formularz zwrotu dołączony do Twoich zakupów lub formularz pobrany z naszej strony. Pamiętaj, aby podpisać się na formularzu i dołączyć go do przesyłki.
Zwroty skalnik Spakuj zwracany towar, wypełniony formularz oraz dowód zakupu (oryginał lub kopia). Towar wyślij wraz z oryginalnym opakowaniem producenta, w którym jest on sprzedawany. Całość wyślij w drugim kartonie, kopercie bąbelkowej lub spakuj w inny sposób, który uchroni przedmioty przed zniszczeniem. 

Darmowy zwrot Pocztą Polską:

Wejdź na stronę ezwroty.poczta-polska.pl, wybierz sklep Skalnik i uzupełnij formularz. Wydrukuj etykietę i nadaj przesyłkę w wybranej placówce Poczty Polskiej. Paczka zostanie opłacona przez skalnik.pl, a Ty nie poniesiesz kosztu wysyłki.

Darmowy zwrot paczkomatem InPost:

Wejdź na stronę szybkiezwroty.pl, wybierz sklep Skalnik i uzupełnij formularz. Poczekaj na potwierdzenie z naszej strony. Potwierdzenia wysyłamy w godzinach pracy sklepu internetowego (pn-pt 9:00-17:00). Mailem i sms-em otrzymasz 10-cyfrowy kod zwrotu. Kod jest ważny przez 72h. Na paczce napisz markerem lub długopisem kod zwrotu. Jeśli wysyłasz paczkę w oryginalnym opakowaniu, zerwij starą etykietę zaadresowaną do Ciebie. Nadaj paczkę w dowolnym paczkomacie InPost. Na ekranie wybierz opcję "Nadam paczkę", a następnie "Mam kod zwrotu". Paczka zostanie opłacona przez skalnik.pl, a Ty nie poniesiesz kosztu wysyłki.

Zwrot inną metodą, na własny koszt:

Przesyłkę wyślij na nasz adres:

Skalnik sp. z o.o.

ul. Długosza 59-75

51-162 Wrocław

+48 71 75 75 777

Nie przyjmujemy paczek za pobraniem!

Formularz zwrotu skalnik Zwrot pieniędzy nastąpi maksymalnie w ciągu 14 dni roboczych od otrzymania przez nas towaru. W praktyce większość zwrotów realizujemy w ciągu 3 dni roboczych.

Formularze i regulaminy: