Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. W toku przeglądania naszego portalu możemy gromadzić informacje pochodzące z twojego komputera (tzw. Profilowanie). Szczegółowe informacje, w tym o prawie sprzeciwu znajdziesz w Polityce Prywatności
Koszyk:

ZWROT TOWARU W SKALNIK.PL

30 dni na zwrot w skalnik.pl

Uważasz zakupy za nieudane? Jeśli produkt nie spełnia twoich oczekiwań, masz aż 30 dni na zwrot. Przy zakupach przez internet czasem można nie trafić z odpowiednim rozmiarem. Co w takiej sytuacji? W naszym sklepie wymiana towaru nie jest możliwa ze względu na procedury i system sprzedaży. Możesz jednak oddać zakupiony produkt i ponownie zamówić inny, już w odpowiednim rozmiarze, czy kolorze. Procedury wymiany były zbyt skomplikowane - trwały dłużej niż zwrot i złożenie nowego zamówienia. Właśnie dlatego postanowiliśmy to wszystko usprawnić.

Formularz zwrotu skalnik

Wypełnij elektroniczny formularz zwrotu:

  • dla klientów posiadających konto klienta - system dostępny jest po zalogowaniu, w sekcji moje konto.
  • dla zamówień złożonych bez rejestracji - system dostępny jest tutaj. Zaloguj się za pomocą numeru zamówienia oraz adresu e-mail.
  • dla zamówień złożonych poza serwisem skalnik.pl (np. zakup w sklepie stacjonarnym, allegro) - system dostępny jest tutaj

System elektroniczny usprawnia realizację zwrotu. Łatwo wybierzesz zamówienie oraz produkty, które chcesz zwrócić. Logując się do systemu będziesz mógł sprawdzić jaki status ma Twoje zgłoszenie. Będziesz otrzymywał również powiadomienia w przypadku zmiany statusu bądź dodatkowych pytań z naszej strony.

Zwroty skalnik

Spakuj zwracany towar oraz dowód zakupu (oryginał lub kopia). Jeżeli wypełniłeś formularz elektroniczny to nie musisz dołączać formularza zwrotu. Towar wyślij wraz z oryginalnym opakowaniem producenta, w którym jest on sprzedawany. Całość prześlij nam w drugim kartonie, kopercie bąbelkowej lub spakuj w inny sposób, który uchroni przedmioty przed zniszczeniem.

Na paczce napisz markerem lub długopisem numer zgłoszenia elektronicznego.

Darmowy zwrot paczkomatem InPost:

Wejdź na stronę szybkiezwroty.pl, wybierz sklep Skalnik i uzupełnij formularz. Poczekaj na potwierdzenie z naszej strony. Potwierdzenia wysyłamy w godzinach pracy sklepu internetowego (pn-pt 9:00-17:00). Mailem i sms-em otrzymasz 10-cyfrowy kod zwrotu. Kod jest ważny przez 72h. Na paczce napisz markerem lub długopisem kod zwrotu. Jeśli wysyłasz paczkę w oryginalnym opakowaniu, zerwij starą etykietę zaadresowaną do Ciebie. Nadaj paczkę w dowolnym paczkomacie InPost. Na ekranie wybierz opcję "Nadam paczkę", a następnie "Mam kod zwrotu". Paczka zostanie opłacona przez skalnik.pl, a Ty nie poniesiesz kosztu wysyłki.

Zwrot inną metodą, na własny koszt:

Przesyłkę wyślij na nasz adres:

Skalnik sp. z o.o.

ul. Długosza 59-75

51-162 Wrocław

+48 71 75 75 777

Nie przyjmujemy paczek za pobraniem!

Formularz zwrotu skalnik Zwrot pieniędzy nastąpi maksymalnie w ciągu 14 dni roboczych od otrzymania przez nas towaru. W praktyce większość zwrotów realizujemy w ciągu 3 dni roboczych. O statusie zwrotu będziesz informowany na bieżąco drogą mailową oraz za pośrednictwem elektronicznego systemu zwrotów.

Jeżeli nie chcesz korzystać z elektronicznego systemu rejestracji przesyłek wypełnij tradycyjny formularz zwrotu i odeślij do nas przesyłkę. Pamiętaj jednak, że system elektroniczny usprawnia realizację zwrotu i pozwala na bieżące śledzenie zgłoszenia.

Formularze i regulaminy: